Karatay Belediyesi Karavan Park

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan niycel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,292

niycel

Yeni Üye
Konya Karatay belediyesi karavan parkı açılalı 2 yıl olmuş ama kimsenin haberi yok. Tuvalet, su, elektrik, sıcak su ile duş, wifi internet, her yanı kapalı özel güvenlikli ve ÜCRETSİZ konaklama imkanı sunuyor.
Karatay Belediyesine teşekkürler.
Fotolarını daha sonra ekleyeceğim.

Etiketler
Ynt: Karatay Belediyesi Karavan Park

Konya Karatay belediyesinin karavan parkı ayrı bir konu başlığını hakediyor. :smiley:

Daha önce paylaşılmıştı ama güncel fotoğraflarını paylaşmanızdan memnun oluruz.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=25302.msg208998#msg208998

2012 Temmuz ayında, Anamur dönüşü bir gece kalmıştım. Elektrik ve su karavanın hemen yanında. Duş ve wc mevcut. Etrafı çevrili ve güvenlik görevlisi 24 saat var. Üstelik ücret ödemiyorsunuz. (Karatay Belediyesine teşekkür mesajı atmayı unutmayın)

DSC07450

DSC07451

DSC07452

DSC07453

niycel' Alıntı:
Konya Karatay belediyesi karavan parkı açılalı 2 yıl olmuş ama kimsenin haberi yok. Tuvalet, su, elektrik, sıcak su ile duş, wifi internet, her yanı kapalı özel güvenlikli ve ÜCRETSİZ konaklama imkanı sunuyor.
Karatay Belediyesine teşekkürler.
Fotolarını daha sonra ekleyeceğim.

Ben 3 kez bu karavan parkına gidip kalmış bir karavancı olarak şunu söyleyebilirim güzel bir karavn parkı alanı ama sıcak su yok bu bilinmeli internet yok diğer her şey mevcut navigasyon koordinatları (37.869672, 32.550309) yada (+37° 52' 10.82", +32° 33' 1.11") dır. Hangi sistemikullanıyorsanız o koordinatları dikkate alın.
Son gidişimde korumalar yerli ve tek karavanlara yasak dediler zorladım ve kaldım sonra bursa karavan derneği başkanımız Erdinç bey belediye başkanı ile yaptığı yazışma sonrasında böyle birşeyin olmadığını bildirdi
Aşağıda bu yazışma mevcuttur.

[Karatay belediyesi karavan parkı ile iletilen...
Erdinç Bağcigil 21 Mayıs 15:26
Karatay belediyesi karavan parkı ile iletilen şikayete Karatay belediyesinden aldığımız cevap aşağıda dır. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.
''Karatay Belediyesi
16:01 (23 saat önce)

Kime: bana

Karavan parkı 24 saat hizmet vermekte olup, yerli ve yabancı bütün kamp
araçlarına açıktır. Süre ile ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur.''
-------------------------------------------------------
Not: Gerek duymanız halinde cevaplarınızı *http://www.karatay.bel.tr/baskanmesaj.asp* adresinden geri dönüş yapabilirsiniz.
Konya Karatay Belediyesi
Tel : 0332 350 13 13
Fax: 0332 350 88 72]
Bilgilerinize

Aynı kamp alanını aralık ayında yapmış olduğum içanadolu gezimde bir gece kullandım.Görevli 3 gün kalabileceğimi söyledi.Yinede belediye olarak teşekkürü hakkediyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri