Karavan Mobilyası İmal Eden Firma Veya Usta..acil...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan es45 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,225

es45

Kamp I
Yer
manisa/soma
Merhabalar..
volkswagen T3 westfalia sahibiyim..birsüre önce westy in mobilyalarını değiştirmeye karar verdim(hanımın istekleri doğrultusunda) ;D tekne mobilyası imal eden bir ustayla anlaştım.fakat 3 aydır bugün git yarın gel modunda sallamaya başladı ve yaptırmaktan vazgeçtim.karavan firmaları sadece mobilya aksamı için ucuk fiyat istiyor..hali hazırda mobilya aksesuarları ve malzemeleri bende mevcut.(eski mobilyaların malzemeleri)sadece ahşap kısmını imal edecek firma veya usta arıyorum..manisa /soma da ikamet ediyorum..bana en yakın adres verirseniz memnun olurum..
sevgiyle kalın../b]

Etiketler
Ynt: Karavan Mobilyası İmal Eden Firma Veya Usta..acil...

es45' Alıntı:
Merhabalar..
volkswagen T3 westfalia sahibiyim..birsüre önce westy in mobilyalarını değiştirmeye karar verdim(hanımın istekleri doğrultusunda) ;D tekne mobilyası imal eden bir ustayla anlaştım.fakat 3 aydır bugün git yarın gel modunda sallamaya başladı ve yaptırmaktan vazgeçtim.karavan firmaları sadece mobilya aksamı için ucuk fiyat istiyor..hali hazırda mobilya aksesuarları ve malzemeleri bende mevcut.(eski mobilyaların malzemeleri)sadece ahşap kısmını imal edecek firma veya usta arıyorum..manisa /soma da ikamet ediyorum..bana en yakın adres verirseniz memnun olurum..
sevgiyle kalın../b]

ilgili topik altında ararsanız istediğiniz bilgiye ulaşırsınız.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=12427.0

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=84539.0

TA2RX' Alıntı:
ilgili topik altında ararsanız istediğiniz bilgiye ulaşırsınız.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=12427.0

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=84539.0
ilginiz için teşekkür ederim bekir bey.lakin benim amacım aracımı karavana çevirmek değil .sadece mobilyalarını tekrardan yaptırmak ..ilgili topic leri ve adı gecen firmaları zaten araştırdım..son çare olarak bu topic i açtım.özür dilerim.

Merhaba
Sanayii sitesinde her hangi bir marangoza giderek işinizi halledebilirsiniz.
Yeni dizayn yaptırmayacaksanız eski mobilyalarınızın aynısını kopyalayabilirler.
Selamlar
Kenan YAMA

kenanyama' Alıntı:
Merhaba
Sanayii sitesinde her hangi bir marangoza giderek işinizi halledebilirsiniz.
Yeni dizayn yaptırmayacaksanız eski mobilyalarınızın aynısını kopyalayabilirler.
Selamlar
Kenan YAMA
kenan bey teşekkür ederim..
Yeni dizayn için uğraşıyorum.elimde 3-4 örnek var ..fakat ne şansızlıktır ki..çevremde kendini sadece mutfak ünitelerine adapte etmiş onlarca marangoz var..extradan iş yapma kapasitesi olan ustalar yok anlıyacağınız.bir şekilde halledeceğim artık..teşekkür ederim.sevgilerimle..

es45' Alıntı:
kenan bey teşekkür ederim..
Yeni dizayn için uğraşıyorum.elimde 3-4 örnek var ..fakat ne şansızlıktır ki..çevremde kendini sadece mutfak ünitelerine adapte etmiş onlarca marangoz var..extradan iş yapma kapasitesi olan ustalar yok anlıyacağınız.bir şekilde halledeceğim artık..teşekkür ederim.sevgilerimle..

Karavan imal eden ustaları bu yüzden önermiştim. Herhangi bir marangoz sizin işinizi görmez. Mevcut ustalardan mobilya yapımı konusunda da yardım alabilirsiniz. İlla ki bütün karavanı yaptırmak zorunda değilsiniz.

TA2RX' Alıntı:
Karavan imal eden ustaları bu yüzden önermiştim. Herhangi bir marangoz sizin işinizi görmez. Mevcut ustalardan mobilya yapımı konusunda da yardım alabilirsiniz. İlla ki bütün karavanı yaptırmak zorunda değilsiniz.
M2 bazında çok malzeme gideceğini sanmıyorum zaten..en kötü ihtimal 2 tabaka gider..zaten 2000 tl bir bütce ayırdım..önümüzdeki hafta için izmir dolphin karavan dan randevu aldım..yüzyüze görüşelim dedi..şayet içime sinerse ve fiyatta anlaşırsak yaptırmayı düşünüyorum..buarada alternatifleride değerlendirebilirim..emekliliğe 2 senem kaldı ..zamanım olsa kendim uğraşacağım..hayırlısı artık.sevgilerimle..

ustanı buldunmu abi ankarada düşünürsen yardımcı olabilirim 05326218346

ercan demir' Alıntı:
ustanı buldunmu abi ankarada düşünürsen yardımcı olabilirim 05326218346
Sevgili ercan ..ilgine teşekkür ederim..gecen hafta güzel izmirin güzel insanı http://dolphinkaravan.com/ sahibi suat bey ve ekibi ile tanışma fırsatım oldu .. taslaklar ve proje üzerinde karşılıklı anlaşmamız üzerine aracımı gönül rahatlığı ile teslim ettim..işin açıkcası maliyet ve extradan işler için gözüm korkmuştu fakat hiçte sanıldığı gibi değilmiş..herkonuda yardımlarını esirgemiyorlar ekip olarak..
Malum kıllık bizde olunca detaya çok önem veririz herkez gibi..gözümün gördüğü herdetay (diğer araçların yapımında ) bizlerden çok daha detaycı oldukları aşikar..
Yukarıda yazdıklarım reklam olarak anlaşılmasın sakın..Türkiye de hatırı sayılır ve bu işe gönül vermiş çok iyi firmaların olduğunu biliyorum..lakin bana en yakın ve en sevdiğim şehrin böyle bir firması olması gurur verici.. fotoğraflar bitimine yakın yüklenecektir..
sevgiyle kalın..

Gecen hafta westy teslim ettim..yoğunluk dolayısıyla p.tesi başlandı..şuan için kalıp çıkartılıp yerlerine alıştırılması aşamasında..malzemelerin yerleşiminde ve 1-2 detay üzerinde mutabakaya vardık..alıştırma ve kesim işlemlerinden sonra vakuma gidecek..suat beyin kardeşi isa usta inanılmaz ufku geniş birisi..beyin fırtınası yapıyor resmen ..ve mobilya konusunda gördüğümün en iyisi..16 yıllık mesleki hayatı ona çok şey katmış.diğer personel de tek başına imalat yapacak kapasitede..suat bey elektrik ve elektronik üzerine deha ve kaliteli malzeme kullanıyor..amacı önce emniyet sonra memnuniyet..ticari yönü geri planda olan bir firma..yapım aşamasında 2-3 kare foto çektim.paylaşmak isterim.

22052013004

22052013005

22052013002

08052013039

22052013001

başlamak bitirmenin yarısıdır herşey yolunda olduğuna göre güzel bi şeyler ortaya çıkacak senin adına sevindim abi kolaylıklar diliyorum tez zamanda biter inşallah

Mobilya seçimini çok beyendim. Ahşap görünümlü çok şık olacak. Dolapları sökmüşken altlarını tabanı tesisatları falanda bir elden geçirmişsindir umarım. Komple bir temizlik olur kolay gelsin.

Bu firma hakkında çok güzel şeyler duyuyoruz. Bende arka yan camları karavan tipi cama çevirtmek istiyorum . İzmir tarafına yolum düşerse bir fiyat alırım

Öncelikle emeği gecen bütün dolphin karavan ekibine teşekkürü bir borç biliyorum..teslim tarihinde aracımı aldım..güler yüz, hizmet ve kalite konusunda gösterilen çabaların karşılığı ne söylesem azdır.emeği gecen herkeze teşekkür ederim.

20130603 212402

20130603 212415

nevzat' Alıntı:
Mobilya seçimini çok beyendim. Ahşap görünümlü çok şık olacak. Dolapları sökmüşken altlarını tabanı tesisatları falanda bir elden geçirmişsindir umarım. Komple bir temizlik olur kolay gelsin.
Teşekkür ederim :smiley: iç donanımla ilgili bütün alt yapı yeniden yapıldı..yaşam aküsü ve ekipmanları tekrar elden geçirildi..ekstaradan ilave ekipman taktırmadım..ama şuanki haliyle opsiyonel bir tasarım oldu..suat bey ile elektirik ve tesisat konusunda fiyat konuşmamamıza rağmen jestlerinin ardı arkası kesilmedi.. :smiley:

Şimdiden hayırlı olsun. Güzel iş çıkacak sanki

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

SON KONULAR

Geri