Karavan Sevdası.bende Karavan Dünyasına Yakında Katılacam.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Niyazi Zorlu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 86
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,436

Niyazi Zorlu

Kamp I
Yer
Ankara
15m3 Citreon Jumper karavanım yapılmak için anlaştım.Karavan dünyasına yakında kavuşcagım.Gezinebilir sitesi karavan sevdama ve bana çok bilgi kazandırdı.Emeği gecenlere teşekkürler.

Etiketler

Ynt: Karavan Sevdası.bende Karavan Dünyasına Yakında Katılacam.

Teşekkürler inşallah güzel olacak.Güzel bir imalat olacok güveniyorum.

hangi firmayla anlaştınız acaba?

Ankarada DEMİR karavanla anlaştım.Karavan yaptıracaklar görmelerinde ve kıyaslamalarında fayda var.

Tüm iyi dilekte bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.Tüm arkadaşlara kazasız belasiz geziler mutlu günler dilerim...........

Hayırlı olsun en kısa zamanda karavanınıza kavuşmanızı dilerim.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karavanın imalatına başlandı,camlar takıldı,tente takıldı , elektrik ve su tesisat yapıidı.Ustalar çalışmalarına devam ediyor........

P1040027

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR