Karavancılar Duyarlı İnsanlardır!!! Tepkisiz Kalmayalım!!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fretless Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,954
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fretless

yoldan çıkalım...
Yer
Ankara
taksimdeki direnişe destek verdiğimizi umuyorum!!! buradan benim ricam olayları olabildiğince sosyal medyadan duyurmak. zira basın organları yemek tarifleri vermekle meşguller...burası onların vatanı değil sanki...duyarlı olalım arkadaşlar...bu memleket bizim...medyanın yapmadığı işi yapmak biz vatandaşlara düşer...gezenbilir karavan grubu kayıtsız kalmamalı, hatta tüm gezenbilir ailesi...saygılarımla Alper Kıraç

Etiketler
Ynt: Karavancılar Duyarlı İnsanlardır!!! Tepkisiz Kalmayalım!!!

Faşizme,yasakçı zihniyete, tek tip insan yetiştirilmesine karşıyım. Direnişi sonuna kadar destekliyorum. Korkak medyayı kınıyorum. Direngeziparkı✌

gezi parkı dirensin bende yanınızdayım ama daha önce vatan elden giderken ve onca olay olurken neden sessiz kaldık neden.bunca genç fidan şehit olurken bunca ailenin ocağı sönerken bunca çocuk yetim kalırken sessiz olanlar şimdi mi ses çıkarır oldu.hadi gelin şu dağlara ağaç dikelim desem kaçınız gelir benimle,kaçınız daha az alışveriş yapıyor doğa için, kaçınız çocuğunun poposuna hazır bez bağlamıyor doğa için,kaçınız daha az enerji tüketiyor,kaçınız yurtdışı imali tekstil ürünleri almıyor vs vs vs ...

Kimseyi sorgulamak,neden,niçin demek sadece polemik yaratmaktan öteye gitmez. Eyleme destek verende karşı
olanda ülkemin vatandaşlarıdır.
Forumumuzda gerilim yaratılmaması ve forum kuralımızı dikkatinize sunarım.Konu kilitlenmiştir.

Forum kuralımız

11- Siyasi ve dini konuların konuşulmasına Gezenbilir yönetimi sıcak bakmamaktadır. Bu tür konular, çok ciddi fikir çatışmalarına ve tatsızlıklara açık konular oldukları için üyeler arasında büyük gerginlikler oluşturmaktadır. Bu nedenle bu konular, tansiyon yükselmeden forum moderatörleri tarafından silinecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri