Kayseri'de Her Yıl Off-Road Turnuvası İçin Buluşalım (21 Mart 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan landcı-38 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,725

ÇOK OKUYANMI ÇOK GEZENMİ BİLİR

• Çok Gezen

Kullanılan: 17 85.0%
  • Çok Okuyan

Kullanılan: 2 10.0%
  • Gören de

Kullanılan: 2 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

landcı-38

Ana Kamp
Yer
kayseri
BULUŞMA KONUSU TURNUVA İÇİN SABİT TARİH BELİRLEMEK OLURSA ŞAYET. BU İŞİ VALİLİKLE ONAYLAMAK VE NEDEN BİR KÜLÜP OLMASIN SORUSUNU CEVAPLAMAK.UNUTMAYALIM BU BİR FİKİR.OFF ROAD DA BİR DOĞA SPORUDUR.

Etiketler
Ynt: kayseride heryıl düzenli olarak off road turnuvası için buluşalım(21MART2010)

buluşalım abi

Ynt: kayseride heryıl düzenli olarak off road turnuvası için buluşalım(21MART2010)

Bekir abi senin bu anketteki soruda veya cebapta bir değişiklik var... Selamlar :smiley:

Ynt: Kayseri'de Her Yıl Off-Road Turnuvası İçin Buluşalım (21 Mart 2010)

mrb bekir bey
offroad organizasyonunun olduğu zaman 4x4 aracım olursa mutlaka katılırım
organizasyonla ilgili her türlü yardıma hazırım

Çok güzel olur böyle bir çalışmaya başlamak.

yanlız bekir bey benim offroaddan anladığım zorlu bir arazi içinde parkur seçerek 4x4 araçlarla belirli bir güzergahtan gidilerek biryere ulaşmak.
çukur hendek çamur tepeden oluşan insan eliyle hazırlanmış bir arazide yarışma amaçlı yapılan organizasyonları sevmiyorum.
bir organizasyon yapılacaksa içinde yarışma olmamalı.
cuma akşam üstünden pazar akşam üstüne kadar süren ve kamplı bir organizasyon güzel olur.

ben hepinizede katılıyorum

ömer abi gezen bilirde ama (kör olan) görmeyen nasıl bilsin

Engin abi 2 günlük bir parkur demişsin bu buluşma tarih belirlemek amaçlı ve yapacagımız organizasyona kimler destek verecek ,birtek ben kayserili değilim bentek başıma karar verirsem olmaz.Bu işte kayseride aracı olan 20 ye yakın arkadaş var bu işe manevi olarak kaç kişi katılacak sonucu beklemem lazım.

landcı-38' Alıntı:
Engin abi 2 günlük bir parkur demişsin bu buluşma tarih belirlemek amaçlı ve yapacagımız organizasyona kimler destek verecek ,birtek ben kayserili değilim bentek başıma karar verirsem olmaz.Bu işte kayseride aracı olan 20 ye yakın arkadaş var bu işe manevi olarak kaç kişi katılacak sonucu beklemem lazım.
haklısın kayseride offroad ile uğraşan herkesin görüşünü almak lazım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri