Keremali Yaylası Kamp Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mcoskungs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,732

mcoskungs

Yeni Üye
Yer
İstanbul
Öncelikle bütün arkadaşlara saygılarımı sunuyorum henüz çok yeniyim.
23 eylül akşamı Keremali Yaylası'na (Sakarya) kampa gideceğiz. Bölge hakkında pek bilgim yok. Bilen varsa bana orayla ilgili tavsiyelerini yazarsa sevinirim. Bir de şartlar uygun olursa balık da tutacağız. Bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum

Etiketler
Ynt: Keremali Yaylası Kamp Gezisi

Keremali Yaylasına daha önce yapmış olduğumuz gezileri Offroad bölümünde bulabilirsiniz.Size nacizane tavsiyem gece gündüz sıcaklık farkı fazla olacağından tedbirli olun.

Merhaba arkadaşım,
Keremali tepesinin keyfini doya doya çıkar.Ben 2005 senesinde karda gitmiştim Akyazı tarafından gidip Çamlıca tarafından Hendeğe dönüş yapmıştım. Sapanca gölü kase gibi görünüyordu.Beraber gittiklerimizin dırdırından fazla kalamadık.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

2011 in kış aylarında Keremali ye bir gezimiz olmuştu.Yaylaya Akyazı güzlek köyü üzerinden varılıyor ve araç yolu var.Binek araçla bile ulaşabilirsiniz.Fakat Göl keremalinin arka yüzünün Hendek (Çamlıca köyünde) tarafında kalıyor.Geceleri baya bir soğuk olur tedarikli olun.Aşağıda gezimizin link i var .

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=69334.0

Merhabalar,
Benim gittiğimde yaklaşık 30 cm kar vardı, bazı yerlerde buz sarkıtları oluşmuştu.
Gölün çevresi bembeyaz sanki gelinlik giymişgibiydi, birdahada gidemedik.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.