Kırklareli (kışlacık~bulanıkdere)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yusuf3070 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,182

yusuf3070

Ömür dediğin üç gündür...
Yer
Tekirdağ
Motorum ile gezmeyi çok seven biriyim özelliklede foto çekmek
Bu geziyi üç hafta önce yaptım,tek başıma 285 kilometreyi bir güne sığdırabildim :p

[youtube]https://youtu.be/oY4jRRch41E[/youtube]

Ahşabı çok seviyorum,özellikle küflenmiş eskimiş olanı
.
DSCF7965
.
Buğdaylar yavaş yavaş boy atmakta
.
DSCF7971
.
Kömürköy
.
DSCF7976
.
.
DSCF7989
.
.
DSCF7994
.
Karşısı Karadeniz,bulunduğum yer Kırklarelinin Vize ilçesine bağlı Kışlacık köyü
.
DSCF7998
.
.
DSCF8002
.
.
DSCF8007
.
.
DSCF8011
.
.
DSCF8012
.
Panayıriskelesi
.
DSCF8015
.
.
DSCF8025
.
.
DSCF8030
.
.
DSCF8033
.
.
DSCF8040
.
.
DSCF8044
.
.
S0148109
.
Saka gölü
.
DSCF8123
.
.
DSCF8129
.
İşte bir lokma ekmeğe kazandığım arkadaş,ne zamandır peşimde :smiley:
.
DSCF8137
.
.
DSCF8139
.
.
DSCF8145
.
.
DSCF8157
.
Yol bittiiii :smiley:
.
DSCF8164
.
Burası bulanıkdere,kışın herhalde çok yükselmiş karşıya geçmek imkansız
.
DSCF8167
.
.
Bittiiii

Etiketler

Ynt: Kırklareli (kışlacık~bulanıkdere)

Ordan Hamamgölü kenarından İğneadaya geçseydiniz keşke ya da geçtiniz mi?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ozfalay' Alıntı:
Ordan Hamamgölü kenarından İğneadaya geçseydiniz keşke ya da geçtiniz mi?

Daha önce birçok kez geçtim fakat bu sefer dere çok yükselmiş karşıya dereden geçiş yolları kapanmıştı, köprü çalışması ne zaman biter oda bilinmez

Yusuf bey gezi ve fotoğrafların devami dilegiyle iyi gezmeler
Özgür

www.yagcarsisi.com

yusuf3070' Alıntı:
Daha önce birçok kez geçtim fakat bu sefer dere çok yükselmiş karşıya dereden geçiş yolları kapanmıştı, köprü çalışması ne zaman biter oda bilinmez

Fotoğraflar çok güzel bi an geçmişe götürdü beni. Cennet gibi memleket longoz zaten bi harika fakat oralara gereken özen gösterilmiyo maalesef. Köylerin yakınındaki dereler naylon poşet ve çöp dolu bir çok koruma altındaki hayvan avcılar tarafından vurulmaya devam ediyo. Umarım bu duyarsızlık bi son bulur.

Çöp tabiiki önemli bir mevzu bunu belediyenin çözmesi gerekli,köylerin hali zaten ortada arazi olmayınca kazanılamıyor
Bu şartlarda çevre için ne yapılabilinir ???

Ama sakinliğini seviyorum,bu anlamda hep böyle kalsın

Bu arada ben neden videoları yükleyemiyorum
https://www.youtube.com/watch?v=xUtT6RYbbqA

Diğer gezileride bloğumda paylaşıyorum http://yu-mu.blogspot.com.tr/2015/01/motogezi-26.html

Naylon poşet ne ki, geçmişte balık yüzen nehirlerde şu an kimyasal atıklar dolaşıyor olmasın sakın?

Bir günde güzel gezmişsiniz. Ben, oralara 2012 yılında gelmiştim. Gerçekten güzel yerler.

Çok güzel bir gezi olmuş ayağınıza sağlık bende bu yaz kismetse bisikletle bir tura çıkma niyetindeyim ancak çok yol iz bilmediğim için biraz kalbimin götürdüğü yere gideceğim gibi geliyor :smiley:

off road runner' Alıntı:
Bir günde güzel gezmişsiniz. Ben, oralara 2012 yılında gelmiştim. Gerçekten güzel yerler.
Hala çok güzeller,özellikle şu mevsim ağaçların çoğu yapraklanmaya başladı ve çiçekler

ceasaris' Alıntı:
Çok güzel bir gezi olmuş ayağınıza sağlık bende bu yaz kismetse bisikletle bir tura çıkma niyetindeyim ancak çok yol iz bilmediğim için biraz kalbimin götürdüğü yere gideceğim gibi geliyor :smiley:
En güzeli plansız yapılan geziler herzaman iyidir,sürprizler sürekli var
Yanınızda google maps olduktan sonra kaybolmak çok zor :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,084
Kaydolan Son Üyemiz
muraska6105

Geri