Konser Salonu Duster :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adyobatik01 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,596

adyobatik01

Ana Kamp
arkadaşlar aracımın dizaynına içeriden başladım, ama bunu yaparken aile babası olduğumuz için bagajı öldürmeden ve aracı kesip biçmeden yaptık, yapılan işlemler şunlar oldu

- android tabanlı, navigasyonlu ana ünite takıldı,
- ön kapılara orjinal yerlerine 320 watt , 13 cm çapında pro. hoparlörler takıldı
- ön göğüs köşelerine bir çift tiz takımı
-arka pandizot üst köşelerine özel alt tablası beraber 600 watt kayık hoparlör
- bu hoparlörler tabiki ana ünite tarafından beslenemez, bu 4 lü için 4x100 çıkışlı , boyutu küçük for-x amfi
- bass yetersiz kalacağı için, özel SUV için üretim , kendinden amfili infinity aktif subwoofer

sonuçta isret kısık sesle, ister yüksek sesle dinlediğinizde çok kaliteli bir ses aldık, değdimi derseniz...evet sonuna kadar değdi, iananılmaz keyifli yolculuklar yapıyorum, kısmetse 3-4 yıl binmeye niyetim olduğu için biraz masraftan kaçmadım açıkçası, resimleri paylaşayım sizinle 20160802 161120 resized 20160802 171329 resized 20160802 171343 resized

Etiketler
arkadaşlar aracımın dizaynına içeriden başladım, ama bunu yaparken aile babası olduğumuz için bagajı öldürmeden ve aracı kesip biçmeden yaptık, yapılan işlemler şunlar oldu

- android tabanlı, navigasyonlu ana ünite takıldı,
- ön kapılara orjinal yerlerine 320 watt , 13 cm çapında pro. hoparlörler takıldı
- ön göğüs köşelerine bir çift tiz takımı
-arka pandizot üst köşelerine özel alt tablası beraber 600 watt kayık hoparlör
- bu hoparlörler tabiki ana ünite tarafından beslenemez, bu 4 lü için 4x100 çıkışlı , boyutu küçük for-x amfi
- bass yetersiz kalacağı için, özel SUV için üretim , kendinden amfili infinity aktif subwoofer

sonuçta isret kısık sesle, ister yüksek sesle dinlediğinizde çok kaliteli bir ses aldık, değdimi derseniz...evet sonuna kadar değdi, iananılmaz keyifli yolculuklar yapıyorum, kısmetse 3-4 yıl binmeye niyetim olduğu için biraz masraftan kaçmadım açıkçası, resimleri paylaşayım sizinle Ekli dosyayı görüntüle 50238 Ekli dosyayı görüntüle 50239 Ekli dosyayı görüntüle 50240
mükemmel. tabi benim önce teybi değiştirmem gerekiyor :smiley: siz istanbulda mısınız ?

Merhaba. Teyp ne marka acaba. Anfi çıkışı var mı? Deck çevirici ile mi anfi taktınız? Navigasyonundan memnunmusunuz?

navimex marka
amfi çıkışı mevcut
navigasyonundan memnunum ama çok kullanmadım, 1-2 defa deneme amaçlı açtım gayet iyiydi
ama dikkat edin aynı markanın bile kendi içinde çeşitli kaliteleri mevcut

işte bir arkadaşımı daha parasını sokağa atmaktan kurtarıyorum :smiley:
sakın o 699 liralık ürünlere girmeyin, sarsıntılı 3-4 yol deneyiminden sonra bütün cihaz iflas eder, artı olarak çıkışları yüksek seste yakarsınız,
gibi gibi...
paranızı sokaga atmış olursunuz,
bu neye benziyor demeyeceğim çünkü aynısı vereceğim örneğin,
bunlar android tabanlı cihazlar,
nasıl ki 99 liraya çin malı akıllı telefon satıyorlarsa, ve kopya ettikleri 1500 liralık cihazın işlevini yapıyorsa ilk anlarda, devamında cihazın pert olmasıyla paranızı sokağa atmış oluyorsunuz,
cep telefonu konusu olduğu zaman herkes konunun farkında ama bu tarz cihazlar olunca zannediliyor ki her cihaz aynı kalitede,
sakın sakın bu tarz ucuz ürünlere yönelmeyin,
diyecek siniz ki garantisi var, ben size 3 ay sonra gelecek cevabı söylüyorum
''kullanıcı hatası''
sonra kavgamı edersin, küfürmü edersin bilemem, ama paranın güme gideceğini net söylerim, bunu yapan adamların bunları 50 kere düşünüp, göze alıp bu tarz bir ticaret yaptığını unutmayın,
sen al malın iyisini, çekme kaygısını, en azından iyi malda sorun yaşarsan karşıdan gelecek cevap bu olmaz, cihazın tamir edilir

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri