KOSDER; Sapanca Soğucak Yaylası Offroad Oyunları Görselleri (09 -10 Haziran 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vision Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,332

Etiketler
Çok güzel bir organizasyondu.Tekrar,düzenleyen ve emegi geçen herkese teşekkürler. Orada gerçekten büyük emek harcandı.
Çekilen resimlerin bulunduğu Foto. makinasını yeğenimde unuttugumdan deneme amaçlı iphone fotografı yüklüyorum . Umarım Görünür......

Untitled25

Untitled33

Untitled23

Untitled17

Untitled2

Ynt: KOSDER; Sapanca Soğucak Yaylası Offroad Oyunları Görselleri (09 -10 Haziran 2012)

Murat Bey; aynı fikirdeyim .Yeğende unuttuğum makinayı alır almaz yükleyeceğim. :smiley:

Ynt: KOSDER; Sapanca Soğucak Yaylası Offroad Oyunları Görselleri (09 -10 Haziran 2012)

Selam,

Öncelikle emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Evet organizasyon seyir zevki, pist vs. olarak güzeldi fakat sonlara doğru ikili eşleşmeler vs. Beyoff kadar zevkli olmadı ve heyecan uyandırmadı.

Hatta kimin kimi elediğini falan hala tam olarak anlayabilmiş değilim.

Mesela Hüsnü abi'de Hüseyin'de hiç geçilmediler fakat ikiside aynı sınıf olmalarına rağmen neden eşleşmediler?

Veya Ahmet Ünlü neden 3 tane ayrı araç ile tekrar tekrar yarıştı?

Yada eşleşmeler vs. neden olması gerekenden çok uzun sürdü ve seyircilerden tepki aldı?

En önemlisi tam olarak şampiyon kim oldu?

Şimdi aklıma gelmiyor fakat bu ve bunlara benzer 2-3 konu daha var kafama takılan.

Organizasyonda görevli bir arkadaş dereceler ve eleme turları dahil tam sonuçları yazıp bu merak uyandıran 2-3 soruyuda cevaplandırabilirse çok sevinirim.

Bu arada hoparlör'den yapılan ''Çaycıdan tepsiyi alan arkadaşlar tepsiyi getirin çaycı tepsiyi istiyor.'' anonsuna ailece çok güldük halada gülüyoruz. :smiley:

Merhabalar biz sapanca offroad klubu olarak öncelikle Sapanca Belediyesine ve bizlerden desteklerini esirgemeyen sponsor firmalara sizlerin huzurunda teşekkür ediyoruz.

Bizler her ne kadar bu organizasyon ve etapların hazırlanmasında emek verdiysek siz değerli yarışmacı ve seyir için gelen konuklarımız da bu organizasyonun bir parçası olarak oyunlara renk kattığınız için bizleri memnun etmiştir teşekkür ederiz

Bizim bu oyunlardaki ilk önceliğimiz kötü bir olayla karşılaşmamak ve yarışmacı arkadaşların zevk alacağı, izleyicilerinde eğleneceği
bir organizasyon olmasıydı.Öyle umuyorum ki bunu başarmış durumdayız.

Bekleme süreleri ve ikili eşleşmelerdeki belirsizlik sizler kadar bizleride üzmüştür.Bu konudaki insiyatif federasyonun atadığı yetkili arkadaşların
elinde olduğu için konuya müdahil olamadık.Bizde Beykoz oyunlarında olduğu gibi eleme bekliyorduk fakat öyle olmadı bizde halen çözebilmiş değiliz.Konuyla alakalı yetkili bir arkadaşın açıklama yapmasını bekliyoruz.

Bu bizim ilk oyunumuz olduğu için bazı hatalar ve eksikliklerimiz oldu özür diliyoruz.Bu olaylardan ders çıkartıp bir dahaki organizasyonda
bunları telafi edeceğiz.Tekrar herkese teşekkür eder saygılar sunarım.

Birde resimler konusunda yetkili arkadaşla görüştüm 2000'e yakın fotoğraf varmış onların eleme işlemleri yapılıyor.Bugünde itibaren yayınlanmaya başlanacaktır.

Evet o anonsu ben yaptım, çaycı enişte tepsiyi arıyor, bulamıyor, benden rica etti anonsla 2 dk sonra tepsi eline geldi ve bana etkinlik boyunca çay ısmarladı :smiley:))))

Fahri abi 2800 adet resim var bunları şuan ayıklıyorum kısa sürede koyacağım. saygılar.....

öncelikle etkinliğimize çok uzaklardan gelen rize ardeşen kulübüne ve tüm katılımcılara çok teşekkür ediyoruz.biz bu etkinliğin iyi olabilmesi için elimizden gelen herşeyi yaptık.çok iyi sponsorlar bularak katılan tüm yarişmacılara bazı hediyeler vermeyi planladık ve olduda.herşey mükemmeldi kalabalığıda başarıyla topladık herkese çok teşekkür ederim.ama başta silah atanlar olmak üzere bu başarılı etkinliğe gölge düşürmek isteyenler oldu.bizim ilk etkinliğimiz olmasına rağmen yaban tv ve tüm basın yayın organlarını getirerek sponsorlarımızın reklamlarını son noktaya taşıdık.yarış olayındada çok başarılı bir yarış olması için federasyonla iş birliği içinde kosder e yaptırdık.bizim elimizde olmayan nedenlerdenbazı aksaklık oldu herkesten seyircileri okadar beklettiğimizden çok özür diliyoruz.bir dahaki seneye farkılı bir konsepte çok farkılı süprizlerle görüşmek üzere...

Evet Sapanca Belediyesi olarak başta tüm sponsorlara bütün katılımcılara, belediye personeline, Sakarya büyükşehir belediyesi sağlık ve itfaiye ekiplerine, sakarya orman bölge müdürlüğü ekiplerine, sapanca ilçe jandarma komutanlığı ekiplerine ve sapancaya yine birincilik getiren hüseyin abimize pistlerde yoğun çalışan sapancalı ofroad çılara , 900 metre uzaklıktan tuvalet için su getirmeye çalışan fahri abi ve kardeşlerine , feyyaz abiye çok teşekkür ediyoruz, etkinliğe gelen misafirlerle görüşmelerimizde etkinliğin çok güzel olduğunu, etapların, kamp alanının ve organizasyonun , mini karadeniz konserinin çok güzel olduğunu ve tek sıkıntı hakemlerin verdiği yanlış kararlar olduğunu bildirdiler, fakat hakemler federasyondan geldiği için birşey diyemiyoruz , onlara da hak vermek lazım o sıcağın altında yoğun çalıştılar sonuçta hepimiz insanız hata olabilir, ve ilk olması sebebiyle hatalarımız olabilir bi kusurumuz varsa affola seneye daha iyi bir etkinlikle buluşmak dileğiyle....

İzmirdeyim.

Etkinliğe katılmış değilim ama 900 metre uzaktan su işini merak ettim açıkçası.
Su deposu ile halledilemez miydi bu.? Ya da bir adet su tankeri ??

Su konusunda bir sıkıntımız olmadı diyebilirim.900 metreden gelen su içme suyu idi tankerimiz zaten vardı tuvaletler için sadece geçici bir sıkıntı yaşandı.Oda araçların su borusu hattı üzerinden geçmelerinden dolayı olay bundan ibarettir.
Saygılarımla

ufak tefek sıkıntılar oldu, bundan sonrakilerde de olacak. Ama bu hoşgörüyle karşılanmalı. Neticede bunların hepsi tecrübeydi. Bundan sonrakiler de bu tecrübelerle beraber daha da iyi etkinlikler hazırlanacağıdnan eminim. Emeği geçen herkeze teşekkür ederim.

Evet su tankeri de vardı biz insanlar Soğucak yaylasının tertemiz suyunu içe bilsinler diye etkinlik alanına kadar hat çektik. Tanker ise tuvaletlere su bastı fakat tuvaletlerde ara sıra sıkıntılar oldu ama bu sorun çokta abartılmamalı altyapısı olmayan bi yer orası seneye daha farklı olacaktır gözlemlerime göre kafamda daha farklı fikirler oluştu bunu da seneye göreceğiz inşallah

Bu tarz etkinliklerde sorun olması normaldir.
Ben 900 rakamını okuyunca şaşırdım.

Serkan arkadaşımız aydınlatmıştı. Gelecek seneki etkinlik için ayrı bir başlıkta görüşleriniz ve önerileriniz konusu açmalısınız.
Ya da e-postanıza yollanmasını talep etmelisiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri