Kovar Çakmak Gazı İle Çalışan Portatif Gaz Ocakları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sizinas Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 43,155

sizinas

Yeni Üye
https://www.facebook.com/pages/Kamp-Ocak/613104702099842?ref=bookmarks

KOVAR ÇAKMAK GAZI İLE ÇALIŞAN PORTATİF GAZ OCAKLARI TOPTAN VE PAREKENDE SATIŞLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

TEL : (0212) 289 21 62 - 289 31 46 - 0542 504 65 40

ADRES : Hamidiye mahallesi cendere caddesi no:101 Kağıthane/İST

Web : www.kampocak.com Mail : info@kampocak.com

Tüm ürünlerimiz çakmak gazı ile çalışmakta olup çakmak gazı çevirici adaptörümüzle piyasada bulunan bütün vidalı ocakları çakmak gazı ile kullanabilirsiniz.

OqnaQZ

8g0Xpa

N7VyXV

QAEy6Z

GYQGdZ

EYn2XZ

2

Etiketler
Ynt: Kovar Çakmak Gazı İle Çalışan Portatif Gaz Ocakları

Hayirli satislar. Peki bir cakmak gazi ile ne kadar sure yaniyor ?

Teşekkürler bir çakmak gazı ile 1,5 - 2 saat kadar yanıyor kendi gaz kartuşu ile 2,5 - 3 saat kadar yanıyor

BDZ-155-B modelinizin fiyatını öğrenebilir miyim?

BDZ 155 b ürün fiyatı 45 tl,dir.

bu kartuşları küçük piknik tüpünden doldurma aparatı var mı

Henüz tamamlanmadı çalışmalarımız devam ediyor

İstoç piyasasinda bdz modeli icin 35 TL kartuş fiyatlarda 7,50 TL fiyat almistim...

KOVAR BDZ 155 A MODELİNİN PAREKENDE SATIŞ FİYATI 65 TL.BAŞKA MARKA ÜRÜNLERE FİYAT ALMIŞ OLABİLİRSİNİZ BİLEMİYORUM.BİZİM ÜRÜNÜN MARKASI KOVAR KORUMA ÇANTALI ÇAKMAK GAZI İLE ÇALIŞABİLİYOR.KARTUŞLARIMIZDA KOVAR MARKA 15 TL PAREKENDE SATIŞ FİYATI VAR 1 SEFER ALIYORSUNUZ SONRASINDA 2 TL YE HERYERDEN RAHATLIKLA BULABİLECEGİNİZ ÇAKMAK GAZLARI İLE DOLUM OLABİLİYOR.7,5 TL YE ALACAĞINIZ KARTUŞ NEYSE MARKASI BİLEMİYORUM BİTTİGİ ZAMAN ÇÖPE ATIP TEKRAR 7,5 TL VERİP YENİSİ ALIYORSUNUZ.AMA KOVAR GAZ KARTUŞU ALDIĞINIZ ZAMAN DOLUM BAŞLIĞI İLE BİRLİKTE SET OLARAK GÖNDERİYORUZ.DOLUM YAPABİLİYORSUNUZ.UMUYORUM YETERİNCE AÇIKLAMALI OLMUŞTUR.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR