L200 aldım arkadaşlar ama yardımınız gerekli

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tekin48 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,322

tekin48

Ana Kamp
Yer
ISPARTA
SELAM. Gecen hafta l200 2007 mağnum aldım. Ama nasıl bir yol izleyeceğim bilmiyorum ben arabamda olan sorunları ve sanayide karşılaştığım sıkıntıları yazayım. sizlerde bana lütfen yol gösterin. bu ilk arabam aynı zamanda:

1) Arabam da 225.70.15 lastikler var ve teker ön çamurluğa vuruyor. aynı zamanda çok alçak duruyor araba ve önde yaylanma çok az

2) Sabahları çalışma zorluğu yaşıyorum bazı günlerde iki üç defa basmam gerekiyor ve ilk çalıştığında teklermiş gibi çalışıyor ve çok fazla duman çıkıyor arabada bu 15-20 dakika devam ediyor.

3) kasaya ve ön tampona ve yan basamak olarak boru yaptırmak istiyorum. sadece ön tampon için 400 tl istediler hazır ön tampon için. Ben bunu aleminyüm balkon korkulu alarak kullanılan malzemeden yaptırsam nasıl olur yada demir borudan ustalar demirde dairesellik verebilirler mi? köşeler için. ne kadara mal olur?

4) usta fiyatları çok mu pahalı elektrikçiye gittim sadece kutup başlarının vidalarını sıktı
10 tl aldılar normal mi?

5) Isparta da oturuyorum burada kime gidebilirim bu konuda

Şimdiden çok teşekkür ederim. bütün l200 yazılarını okudum. oradaki bilgileri aldım usta bu yapılamaz derse sizleri örnek göstermek istiyorum :smiley:

Etiketler
Ynt: L200 aldım arkadaşlar ama yardımınız gerekli

merhaba bende ıspartadayım. L200iin ıspartada gidebiliceğin bir çok usta var. ama önce sorunu tespit et ondan sonra hangi ustaya gideceğine karar ver. adem usta var dizelci. konyalılar diye geçer ona git. av. bekirin slm var de motorla ilgili herşeyi ona yaptırabilirsin...

bekirnayır' Alıntı:
merhaba bende ıspartadayım. L200iin ıspartada gidebiliceğin bir çok usta var. ama önce sorunu tespit et ondan sonra hangi ustaya gideceğine karar ver. adem usta var dizelci. konyalılar diye geçer ona git. av. bekirin slm var de motorla ilgili herşeyi ona yaptırabilirsin...

Çok teşekkür ederim Bekir bey tamam Konyalıları görmüştüm inşallah hafta içi baktırtacağım. yükseltme işinde nereye gitmemi tavsiye edersiniz makas için? ön kısmı Konyalılar yükseltir mı?

yok yükseltme işini burda yaptırma... yükseltme parçalarını şehir dışından getirdirt montaj kolay...

Bekir bey kaportada da bir kaç göçük var asfalt lekesi ve boyada sorunlar var bunları nerede yaptırabilirim ve bu Konyalılar genel bakım yaparlar mı araba da başka sıkıntı olup olmadığı gibi ve değişmesi gereken yerlerin olup olmadığına şimdiden çok teşekkür ederim.

tekin48' Alıntı:
Bekir bey kaportada da bir kaç göçük var asfalt lekesi ve boyada sorunlar var bunları nerede yaptırabilirim ve bu Konyalılar genel bakım yaparlar mı araba da başka sıkıntı olup olmadığı gibi ve değişmesi gereken yerlerin olup olmadığına şimdiden çok teşekkür ederim.

toparta işi için ise migrosun tam karşısında özcanlar kaporta var. ismail ustayı bul ona da benim selamımı söyle yardımcı olurlar....

o lastik ebatları kesinlikle çamurluğa sürtmez başka bir sıkıntı olmalı..

Evet benim araba eski kasa mağmum arkadaşlar o sorunu halloldu. Yükseltmeden şimdilik vazgeçtik peki yükseltmeden en büyük hangi ebatta takabilirim. 2-3 aya alacağım ondan soruyorum.

IMG 3760

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

SON KONULAR

Geri