L200 Alırken İyi Düşünün!.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bull Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 82
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,634
Ynt: L200 Alırken İyi Düşünün!.

Aynı parça için 4x4 ile 4x2 arasında fiyat farkı olaması manidar.4x2 lerde kırılmayacağını bildikleri içinmi acaba ucuz tutmuşlar?

Etiketler

fbmy' Alıntı:
Aynı parça için 4x4 ile 4x2 arasında fiyat farkı olaması manidar.4x2 lerde kırılmayacağını bildikleri içinmi acaba ucuz tutmuşlar?
4x4 olanları nasıl gördüklerine bağlı sonuçta 4x4 4x2 farkı yok gibi eksta bir tane vitesi var git diyorsun zor gelmem diyor..

merhaba

dodikler teker teması ile mi kırılıyor acaba? bir turde 3 adet oldukca zorlu bir kullanımda mı kırılabiliyor onu merak ettim.

http://www.sahibinden.com/satilik_l200-75WQQaXQQ15648019WQQpXQQdisplayitem
su arac iyi gozukuyor, ama erken bakım masrafları, yedek parca maliyeti derken uzak mı durmalıyım. sehir icinde de az cok konfor yasatacak, arazide gidebilecek ve yakıttta dizel olması ilgimi cekti.

altarnatiflere baktım pek bir sey bulamadım, nissan patrol var, 2.8 dizel ama satısı az. onerileriniz neler dir.?

usas' Alıntı:
merhaba

dodikler teker teması ile mi kırılıyor acaba? bir turde 3 adet oldukca zorlu bir kullanımda mı kırılabiliyor onu merak ettim.

http://www.sahibinden.com/satilik_l200-75WQQaXQQ15648019WQQpXQQdisplayitem
su arac iyi gozukuyor, ama erken bakım masrafları, yedek parca maliyeti derken uzak mı durmalıyım. sehir icinde de az cok konfor yasatacak, arazide gidebilecek ve yakıttta dizel olması ilgimi cekti.

altarnatiflere baktım pek bir sey bulamadım, nissan patrol var, 2.8 dizel ama satısı az. onerileriniz neler dir.?
bu L200 4x2 modeli fiyatı fazla gibi

lokosit' Alıntı:
bu L200 4x2 modeli fiyatı fazla gibi

aksesuarları da fiyata eklemeleri cok mantıksız.. benim isime yaramaz belki, sök al desek fiyat iner mi ki :smiley:

SELAM ARKADASLAR 2010 MODEL L200 SAHIBIYIM ARACIM ICIN BIR PARCA SORDUM SERVISINDE FIYATINI SOYLEMEDEN BURDA PAHALI DEYIP HURDACILAR SITESINE YONLENDIRIYOLAR NE BU YA BIZ ARABAYI HURDACIDANMI ALDIK YETKILI BAYIDENMI BAYIDENDE SERVISINDENDE MEMNUN DEGILIM TEMSADAN ARABA ALIRKEN DUSUNUN DUSUNUN BIR DAHA DUSUNUN

Photo 0244

pek cok parcanin yan sanayisini internette bulmak mümkün. hatta surada var: otoyedekparcaburada.com
dodik 4 lu takım:272tl
tek far 150 civari, tek stop 65 civari.

sang yog hakkında genıs bılgı almk ıstyrm bu aracla ılgılenen arkadslrdn arc ıcın bılgı ıstyrm mıtsubıshı l 200 nıssan fortrencer toyota hangısının performansı daha ıyı ve raht yenı bır4x4 alcm galerılere bakmadım sızlerden bılgı beklıyorum suankı aracım resımdekı

Photo 0244

Merhaba, aracım pajero pinin 2001. Yakın zamanda gaz kelebeği ünitesini serviste değiştirmek zorunda kaldım ( mıknatıs kırdı ) işçilik dahil 2.860 tuttu. Bunu kime söylediysem ağzı bir karış açık kaldı. Özellikle gaz kelebek ünitesinin bu kadar pahalı olması ben dahil herkesi şaşırttı. Üstelik serviste vezne bölümünde görevli bayan iskonto yapıldığı için kredi kartına taksit yapamayacağını söyledi. Sinirden dönmüş gözlerimi görünce de vazgeçti ve hemen istediğim taksidi yaptı. TEMSA gerçekten bu konuda çok kötü. Soyguncu diyen arkadaşlar sonuna kadar haklı. Gerçekten evime girilmiş ve çekmeceden param çalınmış gibi hissettim. İnsanı çok sevdiği arabasından bile soğutuyorlar..

Kimse malzeme kalitesini konuşmuyor!
Fiat DOBLO şanzımanı 6500 tl,zaten aracın kendisi kaç lira?
Şaşırmayın,daha çook ilginç örnekler var.

L200 Alırken İyi Düşünün!. korktum :S

az önce siteye üye oldum . yarında L200 4x4 ( sıfır ) alıcaz nasip olursa birden araçtan korktum. biz iş için kullanıcaktık ama. elimizde 2 adet tata marka araç var parça sorununu çözdük neredeyse bir çok parçasını ankaradan istanbuldan çıkma yada servisten daha ucuza buluyoruz. mitsubishiye gelince GSM verici bakımlarını yapan arkadaşlarımda var. şiddetle tavsiye ettiler ford nissan ısuzu tata v.b hepsini kullandılar ellerinde en sağlam mitsubishi kaldı :D nissan skystar da baya dayandı ama yol tutuşunda mitsubishden aldıklarının alamadılar. tavsiyeler için teşekkürler. bir kaç gün daha düşüneceğim araç alırken.

Radar22

bence dusunmeyın l200 alın pıckup tarzı alacagınız araba l200 den baska olmasın derım servıs olarak bıraz pahalı olabılır ama cok pahalıda degıl bakımları. bende bır tanede hundaı h100 kamyonet var 2009 model her 5000 km de bakıma gıdıyor l200 10.000 km de gıdıyor 2 sınede aynı servıs ucretı alınıyor hatta l200 kmde 300-330 kurus arası yakarken h100 yuksuz oldugu halde kmde 400-420 kurus yakıyor h100 kıyaslaması bakım masrafları ve kmde yaktıgı ıcın yazdım ama emın olunkı alternatıf olarak dusundugunuz arac belkı daha fazla bakım ucretı gerektırebılır bıde l200 de dıreksıyon sarsıntısı var dogrudur onuda mıtsubıshı de kabullenmıs aracınızı servıse goturdugunuzde degıstırıyorlar bende 2kere aynı parcayı degıstırdıler suanda bır sıkıntı yok yedek parca fıyatına gelınce yedek parcası pahalı olmayan arac yoktur bence benım h100 un dıs sag aynasını kırdım servıste 130 tl ıstedıler :mad: yanı kısacası bence l200 en guzelı daha az bakım masrafı ve daha az yaksın dıyorsanız oyle bır pıckup ben duymadım ama cın aracları olabılır benım dusuncelerım bunlar tabııkı sıze kalmıs alaıp bınecek olan sızsınız sımdıden alacagınız arac hayırlı olsun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.