L200 Demir Tampon Vinç Ruhsata Işletme

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ahmet_kemal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,773

ahmet_kemal

Kamp I
bu konu eskiden çok konuşulmuş. fakat güncel son durum belirsiz olduğu için yeniden sormak istedim. yeni aldığım l200' de önde arb demir tampon ve vinç takılı. ruhsata işletmek için elektrik mühendisleri odasına sordurdum. eskiden proje çiziyorduk. artık çizmiyoruz demişler. proje çizilmeyince ruhsata işlemiyorlar. son günlerde ruhsata işletebilen oldu mu merak ediyorum.. ruhsata işletemezsek bir kaza durumunda ciddi tazminatlar ve cezalar yememek için mecburen demir tampon ve vinçten vazgeçmek daha mantıklı olacak..

Etiketler
selamlar ah met bey vizeden geçer bu tip tamponlar ama kaza annda ne olur bilmiyorum basımıza bi olay gelmedi ama işletmek mümkün makina mühendisine proje cizdireceksin tüv den tespoit yaptırıp ruhsata işelniyor ben l200 e proje çizdirip rutsata işlettim antalyada yaptırdım 450 tl idi vinç ve taompon kolay gelsin

sanırım illere göre uygulama değişiyor. adana' dayım. daha önce işleten iki arkadaş istanbul' a vekalet verip işletmişler. adana' da halledememişler. 3 tane makine mühendisini aradım. artık kesinlikle bu tür demir tampona proje çizmiyoruz dediler. tampon ve vinci söktürüp orijinal haline getirtiyorum. çıkan demir tampon ve vinci de satacağım..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri