L200 Radyatör Pervanesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan L200Crewcab Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,435

L200Crewcab

Ana Kamp
merhaba arkadaşlar.
bilginize danışmak istediğim bir konu var.

2003 model L200 4wd 'm var. bildiğiniz gibi, radyatör pervanesini kayış döndürüyor. sormak istediğim ise şu ,
araç çalışmıyorken benim radyatör pervanesini elle döndürmek mümkün. yani motor çalışmıyorken pervaneyi sağa sola döndürünce, kayış dönmemesine rağmen pervane dönebiliyor. normal bir durum mudur, yoksa benim pervanenin göbeği kırık mı.
aracımda hararet problemi yok bu arada. motor çalışırken baktığımda da pervanenin döndüğünü görüyorum.

yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler
Ynt: L200 Radyatör Pervanesi

Benim araç da aynı şekilde, bu bir sorun değil

Ynt: L200 Radyatör Pervanesi

Aracınızın pervanesi termikli pervanedir.
Çok sağlam ve uzun ömürlüdür.
Buradaki amaç aracınız hararet yapacağı zaman devreye girmesidir.
Sürekli tam devirde çalışmamaktadır.
saygılarımla,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR