Ladik Off-Road Team Zorlu Test Gezisi (08 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ladikoffroad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,402

ladikoffroad

Ladik Off-Road Team
Yer
samsun/ladik
Web
www.ladikoffroadteam.tr.gg
ilk defa 3 yeni aracın bir araya geldiği geziyi sonunda yaptık fazla fotoğraf çekemedim ama bayağı video var umarım izlerken sıkılmazsınız

mehmet abi ve ben, ersin abinin bize yetişeceğini düşünüp ağır ağır yola çıktık aklımıza herzamanki güzargahimizdaki yer geldi ama burayı geçmek önceki gezilerimizdeki gibi kolay olmadı kış boyu yağan karların erimesiyle suların hep burdan akmasından dolayı toprak çok deişik bir hal almış buız gibi idi üzeri hatta ben kayıp düştüm:smiley:videolar bayağı uzun ama bilerek kesmedim zorlamaların hepsi görünsün die

Th Video119

Th Video119 1

Th Video119 0

Th Video119 0 1

Etiketler
Ynt: Ladik Off-Road Team Zorlu Test Gezisi (08 Mart 2009)

ilk video süper . Kırmızı CJ belki Türkiye de ki ilk SOA 4 silindir Tuzla dır. Aracın hayırlı olsun Mehmet kardeş. Çok diri duruyor. Güzel de gidiyor her zamanki gibi. ( bu arada ben Göktuğ ;D)

yayla evlerimizi geçtikten sonra arabası yükseldikten sonra rahat durmayan mehmet abi yolun sağ tarafına çıktıktan sonra ersin abini ağırdan almasından dolayı suziki oturdu

Th 08032009016

Orada olup o denediğiniz yerleri denemk isterdim. Eminim Suzukiden daha yukarı çıkardı benim CJ ;D

çok güzel bi gezi olmuş mehmet abi bu arada araban çok güzel olmuşş

Batuhan güzel bir gezi olmuş. Sezon açılışı gibi.

Of be sağolsun Uğur abi halletti. Artık tekrar girebiliyorum.

Ne demiştik. Çıkamadığınız o kar tepesine benim cj sonuna kadar çıkar, neden mi?
1- Benim araç 4 çeker, harbi 4 çeker Ön arka %100 kilit ile 4 çeker.
2- Şasi yerden 56 cm yukarıda sizin takıldığınız kar kütleleri benim CJ nin altına ulaşamaz bile, lastik büyük olduğu için diferansiyel yüksekliğimde fazla sizden. Özellikle suzuki oyuncak gibi kalmış aranızda ;D
3- 35x11.5x15 silverstone mt117 extreme mahmuzlu ( 31 lere göre diş aralıkları daha geniş)

şu işleri halletsemde jeep i alıp gelsem oralara..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,415
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri