Land Cruiser 90 serisi için Alan monitörü (eğim, yükseklik, basınç, pusula)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan whiteagle Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,276

whiteagle

Kamp III
Yer
İstanbul
Toyota Land Cruiser 90 serisi için Alan monitörü ( field monitor ). Çıkma kullanılmış parçadır japonyadan gelmiştir.

1993 - 2002 Land Cruiser 90 serisi için sadece japonya üretimi için standart olan bir parçadır. Lexus GX470 orjinalinde yoktur fakat opsionel olarak ileve edilmiştir.
Alan Monitör altimetre, termometre, basınç göstergesi ve pusulası vardır. Dijitaldir.

İçeriğinde bulunanlar
Aracın önüne takılan sensör, Bağlantı şeması, çıkış kabloları ve bağlantı ayakları içindedir.
Montajı doğru yapıldıktan sonra her araca uyacaktır.
Şuan içide bulunan 2 adet yeşil led kesmiştir. fakat toyotodan sipariş edilmiştir. (tanesi 4 TL ) İstenirse arkaplan rengi değişik renkli ledler ile renklendirilebilir.

Boyutları,
Genişlik 300mm
Derinlik 190mm
Yükseklik 75mm.

Fiyatı 700 TL dir. Bulunabilirse Sıfır amerika satış fiyatı 1350 USD dir.

1

2

3

4

Etiketler
Ynt: Land Cruiser 90 serisi için Alan monitörü (eğim, yükseklik, basınç, pusula)

Güzelmiş fakat fiyat benim için yüksek, takip edeyim.

Ynt: Land Cruiser 90 serisi için Alan monitörü (eğim, yükseklik, basınç, pusula)

Merhaba

Kablo, sema ve diğer sensörlerin resimlerinde yükleyebilirmisiniz.

selamlar

700 gerçekten yüksek, ancak alet güzel ve faydalı.

bir ara e-bay de 50 dolara bir suru vardi,zahmet edip japonyalardan getirtmeseydiniz ;)

50-100 dollara bulabilirsem hemen alırım. türkiyede hersey pahalı

altay41' Alıntı:
bir ara e-bay de 50 dolara bir suru vardi,zahmet edip japonyalardan getirtmeseydiniz ;)

Analog, Sadece clinometre ve altimetre aşağıdaki gibi $200 a satınlanlardan bahsediyorsun sanırım ;)
$50 - $100 değil $300 istediğin kadarını bul hepsini almaya hazırım. ;)

Malzemeyi delica da kullanmak için getirtdim görüntü olarak hoş durmadığı için satıyorum.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Toyota-Truck-4Runner-Altimeter-Inclinometer-Tilt-Gauge-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3cb850e17bQQitemZ260790346107QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories

Sensör şema resimlerini yarın çekebilirim.

Bağlantı connektörü, sensör ve şema resimleri.

27052011119

27052011120

27052011123

Güncel

33" MT lastik takımı ile takas edebilrim.

Güncel 650 TL

33" MT lastik ile takas imkanı ve üzerini tamamlayabilirim.

190 ve 230 dolar kargo dahil maliyet fiyatlarim biri bayramin arabada biri bende resimdeki eski modeldir yenisi cok renklidir benim aracdaki ledlede renkler degismez km den ve sajmandan sinyal ister modeline gore baglantisi kolaydir fiyat yuksek ama mal tr de riski yok kimsenin ticarefine karismam hayirli satislar. Bu arada o sekilde takilmaz kabin lazim benim aracin ic resmine bakabilirsiniz

RedlinE' Alıntı:
190 ve 230 dolar kargo dahil maliyet fiyatlarim biri bayramin arabada biri bende resimdeki eski modeldir yenisi cok renklidir benim aracdaki ledlede renkler degismez km den ve sajmandan sinyal ister modeline gore baglantisi kolaydir fiyat yuksek ama mal tr de riski yok kimsenin ticarefine karismam hayirli satislar. Bu arada o sekilde takilmaz kabin lazim benim aracin ic resmine bakabilirsiniz

Aracınızın resimlerini nerden görebilirim. Kabini ile delicaya uydurma şansım olabilir.
Birde kabini ayrı olarak getirtebilirmisiniz. Cihazı aldığım arkadaş Japonyada kendi aracından söktü. kendi aracındaki dahsboardın cihaz için orjinal havuzu olduğundan kabini malesef yok.
İyi fiyata almışsınız bu arada.

Hali hazirda bir kabin yok sizin araciniza göre fiber akşap karisimindan yapilip aliştirilacak. Benimki boyandikdan sonra karbon kaplandi. egim olçerle ilgili ayar konusunu kafaniza takmayin makinede reset var istediginiz sekilde takabilirsiniz.
Yol bilgisayari için okuyucudan sinyal almalisiniz.

Fiyat konusuna gelince pagli olan benimki ucuz olani arkadaşima aldim kismet meselesi ama aylarca kovaladim. Yanliz ona gelende sizinki gibi sade yeşil renkli onuda geldikden sonra ogrendik bir modele kadar bu sekilde çikmiş sonraki benimkinden

Ben kendime on cami yeniden yaptirmiştim silerken cizmiş adam onuda takmayi unutmuslar arkadaşa nasip oldu.

takarsaniz pusula ayari sorun ve basiniza dert olacak siz bir oturtun araçada konusuruz.

Resim 313

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri