Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rkayaci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 304
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 153,465

Etiketler
Ynt: Land Rover Freelander Kullananlar Buraya... Aceba kaç kişiyiz ?

Bende 2005 td4 var. Mavi-Lacivert renkli. Fotosu şu an yok. Yakında atarım.Ordu-Fatsa

2004 TD4.. ;)

HasanN 0057

HasanN 0058

HasanN 0062

Linkteki listeyi yanlış saymadıysam 13 kişi. :smiley:
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22758.780

Bende 2010 Freelander 2 Select var.
[attachment=1]
[attachment=2]

DSC00041   Copy

IMG 6604

Wintermute' Alıntı:
Linkteki listeyi yanlış saymadıysam 13 kişi. :smiley:
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=22758.780

Bende 2010 Freelander 2 Select var.
[attachment=1]
[attachment=2]

Maşallah. Çok sevindim valla sayımızın artmasına. Yakında bir freelander buluşması, tanışma ve piknik gezisi düzenliycem. Kısmet olursa herkesi beklerim.

Bu arada bendeki freelander dan sonra sizin aracınızdan düşünüyorum. Yorumlarınızı ve aracınız hakkındaki görüşlerinizi merakla bekliyorum...

Saygılarımla

İki aracı birbiriyle karşılaştırmak zor gibi. FL1 kullanmadım, ama bildiğim kadarıyla iki aracın ortak kullandığı parçalar bir avucunuza sığabilecek sayıda.

Daha büyük lastik çapı, terrain response, vs. vs. gibi farklar oldukça fazla. Ancak her ikisi de land rover, her ikisi de heryere gitmek için yapılmış, gidiyorlar da :smiley:

Umarım birgün beraber gezip karşılaştırma şansımız olur. Selamlar

Emrah

Wintermute' Alıntı:
İki aracı birbiriyle karşılaştırmak zor gibi. FL1 kullanmadım, ama bildiğim kadarıyla iki aracın ortak kullandığı parçalar bir avucunuza sığabilecek sayıda.

Daha büyük lastik çapı, terrain response, vs. vs. gibi farklar oldukça fazla. Ancak her ikisi de land rover, her ikisi de heryere gitmek için yapılmış, gidiyorlar da :smiley:

Umarım birgün beraber gezip karşılaştırma şansımız olur. Selamlar

Emrah

emrah bey
gördüğüm kadarıyla lastikleri değiştirmemişsiniz,

Bu lastiklerle gittiği kadar gidiyorum. Bazı başka konulardan aracı değiştirmeyi düşünebileceğimden dolayı şimdilik lastik konusuna el atmadım.

Selamlar

Wintermute' Alıntı:
Bu lastiklerle gittiği kadar gidiyorum. Bazı başka konulardan aracı değiştirmeyi düşünebileceğimden dolayı şimdilik lastik konusuna el atmadım.

Selamlar

Merhaba ben freelander'ımı II ile değiştirmeyi düşünüyorum. Satmayı düşündüğünüzde haber verirseniz memnun olurum.

Değiştirme konusunu satmayı düşününce görüşürüz. ;)

Bu arada yıl sonu gibi Freelander 2'lere bir facelift geliyor. Yeni görünüm piyasaya çıkınca mevcut 2010'a kadar olan FL2'lerin ikinci elleri biraz düşer. En azından o zamanlara kadar bekleyin derim.

Wintermute' Alıntı:
Değiştirme konusunu satmayı düşününce görüşürüz. ;)

Bu arada yıl sonu gibi Freelander 2'lere bir facelift geliyor. Yeni görünüm piyasaya çıkınca mevcut 2010'a kadar olan FL2'lerin ikinci elleri biraz düşer. En azından o zamanlara kadar bekleyin derim.

Gerçekten FL2 lerin fiyatları yüksek, bakalım bekliyoruz. Belki bu nedenle çok yaygın görmüyorum. Genelde hep 1 var çevremde...

Fiyatların yüksek olmasının bir nedeni 2,2 L motor ile 2,0'lara göre üst vergiye geçmesi. 0 km araç fiyatlarını yukarılara çekiyor.

2006 TD4. yeni aldım.Araç pazartesi teslim edilecek, o yüzden resimlerini ilerde eklerim.

Ekleyebildi isem,ilk resimleri aşağıda.teşekkür ederim.

[attachment=1][attachment=2]

Freelander

Freelander

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri