Likya Yolu,yedigöller,uzungöl

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Muratceylan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,585

Muratceylan

Yeni Üye
Merhaba haziran ortalarında veya sonları gibi bir kamp gezisi yapmayı planlıyorum.Daha önce hiç kamp yapmadım burada biraz deneyim kazanıp çıkmayı planlıyorum ama yanımda gelebilecek biri ve bir aracım yok planım otostop ve kısım kısım otobüs kullanmak.En büyük korkum kaybolmak daha önce gitmediğim bir yere gideceğim sonuçta aksilikler üst üste gelirse diye endişe ediyorum. ( Bir kere ormanda kayboldum ve telefonumun şarjı bitmişti ) bunu yedek batarya ile falan çözmeyi planlıyorum.Sorun şurada ki buradaki hiç bir yere şehirden nasıl gideceğimi bilmiyorum gogle mapsden falan bakıcam ama şehir merkezinden nasıl gideceğimi detaylı bir şekilde göstermiyor ve bu yollarda otostop çekmem işe yarar mı ? bu konuda birde likya yolu sorun yaşayabileceğim bir yer mi ? (yürümek konusunda sorunum yok deneyimim var ) Ek olarak tek gitmenin ne gibi dezavantajları olur ? Saygılar

Etiketler
Likya yolunu tek başına yürüyen binlerce kişi var, heryerde tabelalar var,işlek bir yer,bence Likya yolunu yürüyün

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizin daha önce böyle bir deneyiminiz oldu mu peki ? olduysa eğer ne gibi sorunlarla karşılaştınız.Ve sorun çıkartıcak insanlarla karşılaşma şansım çok yüksek mi :D şuanlık en büyük endişelerimden biri bu. Teşekkür ederim.

Böyle bir sorunla karsilasacaginizi sanmıyorum, bende o yolda yürüdüm, bu yolu yürüyerek tecrübelerini bloglarında uzun uzun yazan insanlar oldu,bunları okudunuz mu?aradığınız tüm cevapları bulacaksınız, ama bir zahmet google dan araştırın

izlemediğim video kalmadı bloglarda'da bayağı gezdim hepsinin cevabını buldum şuanlık bir problemim kalmadı işaretler bazen şaşırtabiliyormuş bunun için bir çözüm arıyorum sadece bunun için gps almak dışında (maddi konuda bayağı sıkıştaracağını düşünüyorum ) .Çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Asıl sorunuza bir kez daha cevap vereyim,bu yolu yururken,zararli,kötü insanlarla karşılanacağını ve bir zarar göreceğini sanmıyorum

Okuduğum forumlar ve izlediğim videolarda'da aynı kanıya vardım.Detaylı bir harita bulamamak beni üzdü sadece şuan tek sorun o ve onun çözümünü arıyorum.Dediğim gibi çok teşekkür ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri