Merhabalar Bu Da Benim Def'im

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cihady Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,696

cihady

Ana Kamp
Herkese merhaba yaklaşık 2 yıl oldu defender'ımı alalı ama bir türlü forumda aktif olmak kısmet olmadı :smiley:

b31527896317a37b380d6de33a72a60e.jpg

3ca8ba5813470121a04e7b9446157d47.jpg

b936a3541d8e00ab43ec1fabea6d9d86.jpg

20cb18b18da99bb8b5003431933d4149.jpg

40c9e026dccce520014fd301b85e94e2.jpg

Hiç iç kısmın fotoğrafını çekmemişim nedense

Şu anda
2.5 inch yükseltme kiti
hidrolik direksiyon
şnorkel,
ağır hizmet tipi rot kolu
Çorum kaloriferi gibi belli başlı ekstralar var.

Şimdi de Ilk sırada vinç ve arka kilit,araç üstü çadır,tente ve sonrasında ise line-x mat siyah kaplama var,bakalım :smiley:

1988 Defender 110 2.5 dizel
Istanbul/bahçeşehir

Etiketler

Teşekkürler. Plaka içerideydi araba da yeşil olunca bir arkadaşa şaka maksatlı yapmıştık :smiley: şu an normal

Istanbul/bahçeşehir

Jantlar haric guzel, kazasiz ve belasiz surusler dilerim

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler, inşallah :smiley: lastik ebadı 265/75/r16 m/t

Istanbul/bahçeşehir

Jantlar haric guzel, kazasiz ve belasiz surusler dilerim

Teşekkür ederim, jantlar hoşuma gidiyor tabi zevk meselesi. İstediğim başka bir jant modeli var aslında ama onun için yeni bir başlık açacağım sanırım

Istanbul/bahçeşehir

Hatta bilenler var ise boşuna yeni başlık açmayayım. Jant mıdır jant kapağı mıdır bilmiyorum nasıl bulabiliriz bunlardan bilginiz var mı?
beb5b13e559f7a6a6ba6197841ebb2ef.jpg

Istanbul/bahçeşehir

Gunaydin o arac portal aks uygulanmis bir arac ya mercedes dingo veya unimog 404 portallari kullanilmis ya da ozel yapim tubisu gibi haliyle jantlarda ozel yapim gibi , bu tarz havali jantlari Turkiye de bulmak zor , bulsanizda eminim tanesine 400 euro fiyat cekerler

Gunaydin o arac portal aks uygulanmis bir arac ya mercedes dingo veya unimog 404 portallari kullanilmis ya da ozel yapim tubisu gibi haliyle jantlarda ozel yapim gibi , bu tarz havali jantlari Turkiye de bulmak zor , bulsanizda eminim tanesine 400 euro fiyat cekerler

Internette her şekilde arattım bulamadım zaten doğru söylüyorsunuz özel yapım vs olabilir,bahçeşehirde bir defender da var gerçi bu jantlardan araba sahibinden de satılıktı hatta ona da 80 küsür bin lira isteniyordu.jant fiyatı da pahalıdır büyük ihtimalle. Araştırmak lazım

Istanbul/bahçeşehir

Güzel günlerde kullanın. Hayırlı uğurlu olsun. Ben bu jantları beğeniyorum. Yakışıyor defender'a. Zamanla aksesuarlarla zenginleştirip çok daha güzel bir hal alacaktır aracınız :smiley:

Teşekkür ederim. Jantlar benim de hoşuma gidiyor sıkıntım yok üzerinde defender yazması da güzel. Ben de öyle umuyorum,daha da güzel olacak:smiley:

Istanbul/bahçeşehir

Bahcesehir evren oto sanayide 15a sokakta araciniza dair ne isterseniz bulabilirsiniz :smiley: uzun zamandir gidip geldigimiz forumdan da bi cok arkadasin ustasi ayhan evren oto sanayide tavsiye ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bahcesehir evren oto sanayide 15a sokakta araciniza dair ne isterseniz bulabilirsiniz :smiley: uzun zamandir gidip geldigimiz forumdan da bi cok arkadasin ustasi ayhan evren oto sanayide tavsiye ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkür ederim zaten birlas'ta iken ona götürüyordum Ayhan usta ilgileniyordu benim aracımla ama yeni yerine gidemedim daha.

Istanbul/bahçeşehir

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri