Merrell Ayakkabı Almayın Pişman Olmayın...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nuhro Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,792

nuhro

Ana Kamp
Yer
istanbul
Resimlerde görüldüğü üzere aldığım ayakkabının sol tarafın ön kısmı paramparça oldu.Fakat sağ tarafında hiç bir açılma yok..Ayakkabıları aldığım outdoor firmasına götürdüm ve onlarda merellin Türkiye ithalatçısına gönderdiler..(olgarlar spor)..Kulllanıcı hatası deyip iade edildi..Yorumu sizlere bırakıyorum..

20150915 200049

20150915 200057

20150915 200158

20150915 200222

20150915 200442

20150915 200524

Etiketler
Gecmis olsun bende bugun yarin ayaakkabi sparisi vermeyi dusunuyordum. Ancak esime gecem sene aldik bu ayakkabiyi ancak herhangibir acilma yirtilma olmadi. Aksine cok memnun. Bende buna istinaden ayni markadan sparis vermeyi dusunuyorum.

Üretim hatasından kaynaklanmış olabilir.Fakat benim kzıdığım taraf firmanın bunu kabullenmemiş olmasıdır..Jack Wolfskin den aynı şekilde bir ayakkabı aldı arkadaşım kenar bandı hafif yırtıldı.Firma hemen ürününü garanti kapsamında olduğu için değişim yada para iadesi teklif etti.Keza şikayet formalarına bir göz atarsanız netten merelli getiren firmanın ürünlerinin arkasında durmadığını göreceksiniz......Bir daha merrell mi asla....Bu verilen paraları hak etmiyor.Şunu öğrendimki çok daha bu işte uzman,sadece işi outdoor ayakkabı olan hatta 100 yıl öncesi kurulmuş firmalar varken böyle ürünlerden uzak durun derim...

merrell ayakkabıyı bende aldım 2 ay sonra aynı şekilde açılma yaptı. Sonuç sizinde elinizde olan kağıtla geri geldi ayakkabı. Firmaya teslim ederken muhtemelen kullanıcı hatası gelecek dediler. Merrell türkiye distributoru kesinlikle ürünün arkasında durmuyor. Kalite olarak da rakiplerinin yanından dahi geçemiyor.

sehirici kullanimda belki tercih edilebilir ama zor arazi sartlarinda kesinlikle kullanilamayacak markadir merrell
ne kadar ekmek o kadar kofte misali.

slm..2 yıl önce MERRELL Chameleon Thermo 6 W/P Synthc modelini aldım şuana kadar çok memnunum..yanlız bu modelden alırken deneyerek alın veya ayak numaranızı 1 numara yüksek isteyin..44 giyiyorsanız 45 isteyin..kalıp dar..ayrıca şehir kullanımı riskli..düz ve kaygan zeminlerde çok kayıyor tabanı..yinede çok memnunum..

slm..2 yıl önce MERRELL Chameleon Thermo 6 W/P Synthc modelini aldım şuana kadar çok memnunum..yanlız bu modelden alırken deneyerek alın veya ayak numaranızı 1 numara yüksek isteyin..44 giyiyorsanız 45 isteyin..kalıp dar..ayrıca şehir kullanımı riskli..düz ve kaygan zeminlerde çok kayıyor tabanı..yinede çok memnunum..

Ayakkabi numarasi konusunda kesinlikle haklisiniz. Normalde 42 giyerim ama meŕrell ayakkabida 44 numara ayagima oldu.

Çok bilinmiyor ama Tecnica ayakkabilari incelemenizi tavsiye ederim. Fazla sekilli değiller ama çok sağlamlar.

Selamlar, 1 senedir MOAB VENTILATOR kullanıyorum. Şimdiye kadar birşey olmadı.
Merrell ayakkabıları genelde yazlık ayakkabılar oluyor ve kullanılan kavuçuk yumuşak oluyor.
Bu nedenle çok rahat oluyorlar ancak çarşak/dağlık arazi ile arası pek iyi olmuyor.
Yani taşlı arazilerde zedelenmeler açılmalar olabilir.
Zor arazi şartları için "ayakkabı" bulmanız zor. asolo bestard yada boral gibi markaların botlarını tercih edilebilirsiniz.
YDS nin askeri botları da oldukca uygun ve çok sağlamlar.
Evde çeşit çeşit bot olmasaydı YDS nin MORAINE GTX modelini alırdım..
:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.