MKE Araç Satış İhalesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Gurkanerkal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 107,566
Ynt: MKE Araç Satış İhalesi

merhaba arkadaşlar,
ben cuma güne mke ile görüştüm , ankara mke de 9 adet defender var , 4.150 tl fiyatla satılıyor ,ihaleye girmeden direk alabiliyorsunuz ,
eğer daha fazla defender alternatifi arıyorsanız Kırıkkale mke ye gitmek gerekiyor , oraylada görüştüm 1000 adet defender var dediler, buradan aracı beğenip ankara dan çarşamba günü 750 tl teminat yatırıp aracı alabileceğimi söylediler ,
ben ptesi veya salı günğ kırıkkaleye gidecem size detaylı fotolarda getirebilirim ,

Etiketler

nostalgi' Alıntı:
merhaba arkadaşlar,
ben cuma güne mke ile görüştüm , ankara mke de 9 adet defender var , 4.150 tl fiyatla satılıyor ,ihaleye girmeden direk alabiliyorsunuz ,
eğer daha fazla defender alternatifi arıyorsanız Kırıkkale mke ye gitmek gerekiyor , oraylada görüştüm 1000 adet defender var dediler, buradan aracı beğenip ankara dan çarşamba günü 750 tl teminat yatırıp aracı alabileceğimi söylediler ,
ben ptesi veya salı günğ kırıkkaleye gidecem size detaylı fotolarda getirebilirim ,

bilgi için teşekkürler, fotoları bekliyoruz. sabit rakamlı satışlarda toplam masrafı da öğrenebilirseniz, faydalı olacaktır.

arkadaşlar mke de ihalesiz araç almak için teminat yatırıp gidip aracımı seçiyorsun yanlışmı anladım ? Eğer öyle ise gidip aracı seçebiyormuyuz. Öyle ise güzel birşey bizim gibi ihaleyi felan takip edemeyenler için güzel ama tam bilgi ve foto olursa sevinirim.Hemde çok makbule geçecek .Şimdiden emeğinize sağlık.KOLAY GELSİN

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR