Mountainbiker's Photos ILGINIZI CEKIYOR mu?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MOUNTAINBIKER Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,255

Mountainbiker's Photos konusu sizce ne kadar ilgi cekici? destekliyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    2
Yer
ANTALYA
7500 kisinin ziyaret ettigi bir konuya boyle bir anket duzenledim.
bu gun itibariyle anketi 15 civari kisi ziyaret etmis oy bile vermemis...
demekki ,bu konu ve icerigini kaldirmayi dusunmem gerekecek..

Etiketler
Ynt: Mountainbiker's Photos ILGINIZI CEKIYOR mu?

hadi buyurun...en acik degerlendirme sonucu burada bun gibi 80 kisi bakmis 2 kisi oy kullanmaya cesaret etmis...oysa 8500 u gecmis ziyaretci sayisi..ne kadar guzel..

Mountainbiker's Photos ILGINIZI CEKIYOR mu , sorusuna verilecek yanıt, tabii ki çekiyor... :smiley:
Şahsen, bireysel spor yapanları, özellikle bisiklet kullananları destekliyor ve takdir ediyorum.
Üstelik sizin açtığınız topici son sayıya bakmadım ama 9.000 civarında kişi ziyaret etmiş... ;)
Numaratörünüze bakın, ziyaretçi sayısı 1 kişi bile artsa, en azından O' nun için paylaşmaya devam edin.
Neden böyle bir anket topiki açma gereği duydunuz, moraliniz bozulmuş gibi, insanların taktir etmesini
beklemeden, kafanızı takmadan paylaşmaya devam edin.
Yeni gezi ve paylaşımlarınızı bekliyoruz... :smiley:

.
yaziniz icin tesekkur ederim.derdim takdir vs degildir.sadece insanlarin baktiklari okuduklari seyler hakkinda duzeyli bir bicimde yorum yapmayi konusmayi ve tartisabilmeyi basarmalari konusunda adim atabilmeleridir.eksigimiz bu yondedir.bizler burada kendi bilgi ve goruslerimizi paylasmayi basaramazsak baska hicbir yerde bu kadar kolay bir firsat ele gecmez.
aslinda bu konuyumoderator arkadasimizin silmesinden yana oldugumuda soyleyebilirim. banada luzumsuz geliyor.
heheheeee :smiley:)

Belki ilgimi çeker ama önce ingilizce öğrenmem lazım yada sen kısaca türkçesini yazsan benim için daha faydalı olur. :smiley:)

Güzel paylasımlar yapıyorsun , muhtemelen hatırlarsın genelde yorum yapıyorum Memleketimi geziyorsun sonucta az cok bilgim var :D
aslında yorum yapma seninle alakalı değil cogu insan yorum yapmayı teşekkür etmeyi metin kasmak için yapılıyor diye hor görülür düşüncesiyle yapmıyor sadece bakanların sayısını görmen seni tatmin etmeye yeter :smiley: sen devam et kimse etmezse ben yine takip ederim dostum , muhabbet ederiz topiğinde ...

ilgimi tabi ki çekiyor fakat oy verme linkleri çalışmıyor, bilginize...

herkese tesekkurler,her daim bisiklete binmeye devam...insallah... ;) tabi ki fotolara da..... ;)

26 bin kisinin ziyaret ettigi 40 sayfa dolusu her zaman yenileri eklenen fotografli bi konu icin anket devam etsin mi? acaba?

Anket bence yanıltıcı olur ,çünkü senin fotoğraflarını takip edenler bu başlığı görmemiş olabilirler
Benim gibi gördüklerini varsaysak dahi ,oy kullanamazlar ,çünkü bir arkadaşın yazdığı gibi butonlar çalışmıyor,oy verilemiyor.

Emin ol ki biz seni ilgi ile takip ediyoruz,her mail geldiğinde inşallah yeni fotolar yüklenmiştir diyorum... :smiley:

tesekkurler,yavas yavas devam edecegim, tur ve fotograflara,ozellikle sonbaharda cevre guzel oluyor,bi gittigim yere bi daha gittigimde taniyamiyorum guzellikleri...

fotograflarimdan sergi acabilmeyi cok istiyorum ama destek bulamiyorum.elin cektigi fotolardan actigi sergileri gorunce moralim cok bozuluyor,benim tek eksigimin para olmasi ne kotu...oldugum zaman degere binecek bu arsivlerim...:(

MOUNTAINBIKER' Alıntı:
fotograflarimdan sergi acabilmeyi cok istiyorum ama destek bulamiyorum.elin cektigi fotolardan actigi sergileri gorunce moralim cok bozuluyor,benim tek eksigimin para olmasi ne kotu...oldugum zaman degere binecek bu arsivlerim...:(

:( haklisiniz diyecek bir sey yok...

MOUNTAINBIKER' Alıntı:

Aslında bazı imkanlar var. Örneğin Avrupa Birliği Projeleri. Bu konuda çok güzel bir proje çalışması yapılabilir ve hatırı sayılır şekilde destek alırsınız. Uluslararası projeler bunlar. Şubat ayındaki başvuruları kaçırmayın.

Ayrıntılı bilgi

http://www.ua.gov.tr/

Ynt: Mountainbiker's Photos Ilgınızı Cekıyor Mu?

evet nedir son durum? ;) ilgilenenler ???
her zaman taze ve yeni eklenen fotolar ve maceranin canli naklen aktarimi...40 000 kisinin takibinde bir konu...sizce 100 000 e ulasirmiyiz...64 sayfa her an artis halinde...el degmemis photoshop gomemis orjinal fotolar ile...MOUNTAINBIKER S PHOTOS devam ediyor....
not : ayrica panoromio ile GOOGLE EARTH de ki fotolar arasinda ayni sekilde eklenmeye devam.gezilen parkurun uzerinde nokta nokta cekildigi yerlerde tam olarak konumlandirilmis sekilde.

daha ne olsun :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri