Muğla Ula Göleti Tanıtım Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan haşmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,499
H

haşmet

Ziyaretçi
Bulmacalardan bildiğimiz Muğlanın üç harfli ilçesi? -Ula'nın sizlere keşfedilmemiş bir güzelliğinin,gezi görsellerini sizlerle paylaşıyorum.Ayrıca yorumlarınızı ve de sorularınızıda buradan cevaplıyacağım.Ula Göleti Muğla Marmaris karayolunun 10.km.sinde sol tarafta ve yolun 1 km içerisindedir.Harika çam ormanlarıyla ve muhteşem maki örtüsü içerisinde bakir bir doğa harikası,sabahtan akşama kadar hiç sıkılmadan tatil yapmanız mümkün.2 si içkili olmak üzere 3 adet tesis mevcut.12 mayısta bir pazar gününü harika bir şekilde değerlendirdik,ve de dinlendik.Tüm Gezenbilir Dostlarıma iyi seyirler diliyorum.

CIMG0202

Etiketler
Ynt: Muğla Ula Göleti Tanıtım Gezisi

ilk tesis Ula Gölet Yağmur Restorant,manzarası yemekleri süper,ege insanının sıcaklığı tüm çalışanlarında ve işletmede mevcut

222

CIMG0193

CIMG0194

CIMG0195

CIMG0196

Teşekkürler paylaşım için, devamı vardır diye düşünüyorum.

göletin tam ortasında bir yarımadada bulunan tesis ADAPARK RESTORANT.Pekçok aktivite mevcut alkollü içki yok günboyu köy kahvaltısı ve yemek çeşitleri mevcut ,işletmecisi ERHAN YANIK - ADAPARK REST-0 533 513 41 29

CIMG0241

CIMG0204

CIMG0206

CIMG0207

CIMG0217

göletin etrafından dolaşan orman yolu harika,eşsiz güzellik

CIMG0219

CIMG0218

CIMG0220

CIMG0221

CIMG0233

göleti kuşbakışı seyretmek isteyenlerin yeri SEYİR TEPESİ

111

güleryüzlü,müşteri memnuniyetini çok düşünen iyibir işletmeci Dudu Hanım

CIMG0250

vede ailece gittiğinizde hem sizin hem çocuklarınızın hoşuna gidecek bir yer,etinizi götürüyorsunuz ,kendin pişir kendinye

CIMG0236

CIMG0237

CIMG0238

CIMG0239

CIMG0240

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri