Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 505,968
Ynt: Navara Kullananlar

günaydın arkadaşlar :smiley: evet dediklerinizde doğru herkes bizim gibi düşünmeyebilir ama olsun biz onlarıda aramızda görmek istiyoruz:smiley:

Etiketler

araçlarınıza "www.GEZENBİLİR.com" stickerları yapıştırmak ve çevrenizde gördüğünüz her navara kullanıcısını özellikle davet ederek çoğalmak mümkün bence....

4x4 kullanan herkese ben söylüyorum çevremde :D :D genelde de terrano kullanıcılarına.... :p

bu yazıları nereden temin edebiliriz acaba ..? eğer bunlardan fazlası varsa ben istasyonumda bana gelen navara kullanıcılarına dagıtabilirim arkadaşlar haberiniz olsun ......

sitemizde bu bölüm ile ilgili moderatör arkadaşlar var onlara özel mesaj yoluyla ulaşın yardımcı olacaklardır kesinlikle

arkadaşlar günaydın :smiley: resimler hazır amaaaaaa nasıl yükleniyor yardımcı olabilirmisiniz......? şimdiden tşkler.................................

lastiklerde pek sıkıntım yok ama tecrübelerden de faydalanmak isterim :smiley: evet en son iş vinçe kaldı onuda bu ay hallederim inşallah........lastik yorumlarını da bekliyorum tabii........ ;) ;)

maşallah maşallah kazasız belasız öncelikle abicim bir kaç sorum olacak kaç cm yükselttiniz aracı ne kadara mal oldu yaklaşık +tavanda ki projectörler hoş olmamış değil ama hoşda durmuyor anlamadım gitti... ;D ;D ama sökmeyin dursun bide bagajdaki kasa kapatma olayından memnunmusunuz....saygılar

red34' Alıntı:
lastiklerde pek sıkıntım yok ama tecrübelerden de faydalanmak isterim :smiley: evet en son iş vinçe kaldı onuda bu ay hallederim inşallah........lastik yorumlarını da bekliyorum tabii........ ;) ;)

lastik için gireceğiniz off-road etkinlikleri size yol gösterecektir

çamur için bir takım MT lazım

kar ve diğerleri içinde AT lazım

navaranız çok güzel güle güle kullanın sis farları güzel duruyor ama daha güzelde olabilirdi lastik olarakta jant ebadınız 17 ise sahibinden de az kullanılmış 5 adet 33/12.5/17 cooper st var fiyatıda cazip

3981939281 a7ab4e6d24 b

3981939641 ab4dc0e291 b

red34' Alıntı:

merhabalar ne mutlu bana bugünleride gördğüm y a

araç şık fakat arka kapamamyı ben değiştirdim su almasından bıkmıştım bide üste çadır attım yakında resimleri koyacağım

öncelikle bana lastikleriniz bf gibi geldi ama ama eğer değlse muhakkak değiştirmelisiniz cooper stt ve st tavsiye edebilirim başarılı ve fiyat olarakda bf lere göre makul sitede cdm subaru erkan abi yardımcı olur size vinç muhakkak lazım tabi ama ellerinize sağlık gülr güle kullanın umarım b yerlerde buluşuruz

nvr01 günaydın arkadaşım :smiley: soruna gec cvp yazdım kusura bakma ..... arac orjinal navara lardan yanlış hatırlamıyorsam 22 cm daha yüksek. yan yana geldiğim zaman onlar yanımda taksi gibi kalıyor........yükseltme kitinide (amerika nissan onaylı bir set ) arkadaşım getirtti amerikadan o kiti takan avrupa dahil 3 arac var iyimi oldu kötümü onu bilemiyorum :smiley: ama ben cok memnunum. tek derdim muayeneden gecermi diye düşünüyordum ama onuda kazasız ve belasız atlattım herhangi bir sorun cıkmadı.lastikler bf ebat 315 üstünde de 17 jant var sıkıntı olmuyor.arka kapağa gelince oda başarılı bir şekilde takıldı ve su geçirme derdi olmuyor sadece kapak takıldıktan sonra ön kasayla bağlantı yerlerinin hafifçe eğilmesi gerekiyor yoksa ses yapıyor denedik ve gördük:smiley: eğer seninkinde bir problem varsa montajdan kaynaklanabilir istanbul tarafına aracınla gelirsen ben yardımcı olurum sana .......kolay gelsin........

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri