Nissan Navara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 96
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,906

NİSSAN NAVARA ARACIMA ÖN TAMPON KORUMA BARI YAPTIRMAK İSTİYORUM.BANA YARDIMCI OLACAK TÜM GEZENBİLİR

• Kullanılan toplam oy
    16

bsayil

Tabi ki TOYOTA
Yer
Antalya
Arkadaşlar merhaba sevgili Ahmet abinin emekleri ile navaramızı hazırlamış bulunuyoruz tabiki lastik krizimizde erkan abinin çözümünüde unutmamak lazım
bakalım beğenecekmisiniz???[attachment=5][attachment=4][attachment=3][attachment=2][attachment=1]

ALX 1947

ALX 1948

ALX 1949

ALX 1951

ALX 1954

Etiketler
Ynt: Nissan Navara

hoş geldin aramıza enişte bu arada plakanda iyimiş bassss ,birde yaptığın değişiklikleri açıklasan kaç cm lift nasıl yapıldı ,kaça maloldu vs gibi daha açıklayıcı bilgiler olsa bomba olur ,aynı aracı olan arkadaşlarada yol açmış olursun ,araç çok güzel olmuş bir şeye benzemiş şimdi oldu ;D

hayırlı olsun güzel olmuş arazide kanal geçişlerine dikkat edin
ön defransiyeli koruyun navaraların en büyük sorunu arazide aliminyum olan ön defransiyeli kırıyor.

aracınız cok guzel olmus, lastik olcusu ve yapılan yukseltme hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Teşekkürler

ugulamalar tamaamen 07 ahmet abiye ait tekarar ellerine sağlık
5 cm lik bir yükseltme uyguadık ön difransiyelden korktuğumuziçinde aynen oraya bi koruma ile sanırım çözdük gibi problemi
ayrıca arka tarafa 100 kilo ağırlık ekleyerek kayma ve tutunma problemini aştık ki daha sonra asfalt ve toprakda baya bi zorlamam rağmen arkası pek oynamadı

lastik olarak da 275x65 17 cooper st yi tercih ettik aslında fazlacada şansımız yoktu yukarı sepet istepneyiyukarıalma çalışmalarını saymıyorum
bütün bu uygulamarı sağolsun ahmet abi çok makul fiyatlara ve temiz işçilike bitirdi........

yuksletme suspansiyon kiti ile mi yapıldı araya takoz mu koydunuz yoksa?

bu arada vinç tercihinide t max dan yana kullandık sağolsun cihan kardeşimin tavsiyesi ve yardımlarıyla 12500 lük taktık

çok özür dilerim lastk öşçüsü 275X70X17 bu aralar fazlaca unutkanım

cihancığım maalesef bu bile biraz fazla geldi gibi sanki en kısa zamanda lastiklere flanş taktıracağım ahmet abiye tam turda hafif sürtme yapıyor çünkü

bsayil' Alıntı:
çok özür dilerim lastk öşçüsü 275X70X17 bu aralar fazlaca unutkanım

cihancığım maalesef bu bile biraz fazla geldi gibi sanki en kısa zamanda lastiklere flanş taktıracağım ahmet abiye tam turda hafif sürtme yapıyor çünkü

lastik derdin yok aynı ölçüleri kullanıyoruz yedek var yani,ama yakışırmış kurtarsa
i

daha büyük lastik için arka diff i değiştirmek kesinlikle şart olacaktı sanırım ve ayarlarıda tabiki

gerçi navara extreme ile sohbeti yaptık ve kesinlikle gerekmediğini söyledi ama ben cesaret edemedim belki daha sonra

:D Vay Barboros baba,öncelikle hoşgeldin veee tabiki hayırlı olsun :smiley:
1-Tam yazıcaktımki lastiğin doğru ebadını sevgili Cihan yazmış :D
2-Alla alla nasıl sürttü,hani sürtme yapmıyodu ::smiley:
3-Herşeye rağmen araç çok güzel olmuş,kazasız belasız.
4-Plaka benimde dikkatimi çekti :D

Erkan abicim saygılar bende biraz unutkamlık başladıda

ha ha ha valla tam tur da sürtüyo bugün ahmet abinin yanındaydım pazartesiye flanşları hazır ediyor bu derttende kurtulacağız
hayırlısı ile

beğendiğine sevindim erkan abicim saygılar

CDM-SUBARU' Alıntı:
:D Vay Barboros baba,öncelikle hoşgeldin veee tabiki hayırlı olsun :smiley:
1-Tam yazıcaktımki lastiğin doğru ebadını sevgili Cihan yazmış :D
2-Alla alla nasıl sürttü,hani sürtme yapmıyodu ::smiley:
3-Herşeye rağmen araç çok güzel olmuş,kazasız belasız.
4-Plaka benimde dikkatimi çekti :D

Erkan abicim bi açıdan barbaros sayıl plaka
bi açıdanda cihanın dediği gibi oluyo

Çok güzel olmuş gerçekten de, emeği geçenlerin ellerine sağlık. stepneyi görünce aklıma geldi, normal navaralarda nerede oluyor stepne?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR