Nissan, Xterra Modelini Neden Ülkemizde Satmaz ki?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan schweps Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,682

schweps

Zirve
Pathfinder'dan çok satardı bana kalırsa.

[attachment=1]
[attachment=2]

01xterra 1

29428710078 large

Etiketler
Ynt: Nissan, Xterra Modelini Neden Ülkemizde Satmaz ki?

çünkü araç 4.0 litre benzinli motora sahip yeterince açık olabilmişimdir umarım .

Merhaba,
Daha yüksek motor hacmine sahip araçlar satılmıyor mu yani?
Ayrıca, sadece 4.0lt benzinli motor seçeneği olduğunu düşünmüyorum.

akt' Alıntı:
çünkü araç 4.0 litre benzinli motora sahip yeterince açık olabilmişimdir umarım .

Araç sadece ABD pazarında satışta. Ayrıca Avrupa için değil ABD için üretilmiş bir model.Avrupa'nın Hiç bir ülkesinde satılmıyor özel ithalatçılar tarafından getirilebilir şu anlık ayrıntılı bilgi için www.nissanusa.com 'u ziyaret edebilirsiniz ;)

schweps' Alıntı:
Merhaba,
Daha yüksek motor hacmine sahip araçlar satılmıyor mu yani?
Ayrıca, sadece 4.0lt benzinli motor seçeneği olduğunu düşünmüyorum.

Araç 2 adet 3.3 bir adet 2.4 (2 çeker) motor seçeneğine sahip...
Amerika pazarı için üretilmiş bir araç...
4 büyük japon üreticinin Sadece Amerika Pazarında kullanılmak üzere ürettiği modeller var...
Malum Amerikalı büyük sever...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Geri