Off-Road Aracınızı Kendiniz mi Hazırlarsınız Yoksa Hazır mı Alırsınız?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tuncaaayy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,287

aracı hazır almakmı?hazırlamak mı?

• hazır alırım

Kullanılan: 8 25.8%
  • kendim hazırlarım

Kullanılan: 23 74.2%

• Kullanılan toplam oy
    31

Etiketler
Ynt: Off-Road Aracınızı Kendiniz mi Hazırlarsınız Yoksa Hazır mı Alırsınız?

Eğer ucuza maletmek istiyorsanız hazır almak daha iyi, çünkü her aracın bir piyasası var , üzerine ne takılmış olursa olsun bunlar kaynayıp gidiyor, piyasa fiyatının üzerine pek konamıyor. üstelik yeniden hazırlamak zahmetli, sabır gerektiren ve doğru kişilerle çalışmışsanız sonunda sizi tatmin edebilecek bir araç olabiliyor, hazırını zaten deneyip görebiliyorsunuz.

Diğer taraftan yeniden hazırlamanın verdiği haz, yapılan herşeyden birebir haberdar olmanın verdiği güven bambaşka birşey olmalı. Hele birde zaman ekipman, teknik bilgi ve yeteneğiniz varda bizzat kendiniz üzerinde uğraşabiliyorsanız bu dünyanın en güzel terapi yöntemi.

Selamlar.

bir aracı eger kendim hazırlamışsam onunla bir gönül bagım oluyor..ama satacagım zaman zarar da kaçınılmaz oluyor..yok hazır alırsam zaten masraf yapılmış araç hazırlanmış bende keyfini sürerim..aslında evet aracı hazırlamanın tadı bir başka ama zaman ve para olarak daha fazla yıpranmak var!!

para ve vakit bolsa kendin hazırla
para sınırlı vakit darsa git enn kıralından hazırını standart fiyatına al zaten ek yapılanlar aracın fiyatına gelir araç da sana bedavaya gelir

arkadaşlar hazırlanmış araçların fiyatlarına bir göz atın isterseniz grand cherokee 93-98 arası 25bin ile 45bin arası değişiyor .

herşeyi ben koyup bilmeliyim katiyetle diye düşünüyorum aracımda.

ates' Alıntı:
öylede yapıyorum zaten ama artık evde isyan var, boş anlarımın hepsi sanayide geçiyor :D :D

eee abi işi bilicen :smiley: anneme arabayı sevdirdim şikayet etmiyor şimdi sanayiden ustadan :smiley:)))

Ynt: Off-Road Arac?n?z? Kendiniz mi Haz?rlars?n?z Yoksa Haz?r m? Al?rs?n?z?

Hayirli isler diyerek bir dukkana gireceksin
Umutla sordugun parcaya evet var cevabini alacaksin
Fiyatida bekledigin fiyatlarda ise oyuncak bulmus cocuk gibi
Sevinerek parcayi takacak ustaya ustam bunu takabilirmiyiz dediginizde birde evet cevabini alinca hersey tam super olur :smiley:

Ynt: Off-Road Arac?n?z? Kendiniz mi Haz?rlars?n?z Yoksa Haz?r m? Al?rs?n?z?

Kendim ugrasmazsam zevk alamam. En kotu bir civatasini benim takmam lazim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri