Off Road Drive (Son Çıkan Off Road Oyunu)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selimsani Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,859

selimsani

Zirve
Yer
istanbul
Arkadaşlar pc için son çıkan bir off road oyununu paylaşmak istedim, oyunun cd sini henüz bulamadım, ancak bazı indirme sitelerinde var... Aşağıda oyunla ilgili yazıyı aynen kopyalıyorum...

1C'nin Off-Road ve yarış oyunları departmanı Avalon tarafından geliştirilen Off-Road Drive Avalon'un önceki başarısızlıklarını kapatacak gibi gözüküyor. UAZ Racing gibi fizik ve grafik yoksunu bir oyundan sonra bu oyun için Unreal 3 Engine lisansı alınmış ve oyunu bir simulasyona yaklaştırmak için fizikler üzerinde belliki uzunca bir süre durulmuş. Oyunda araçlarımızı arazi şartlarına uygun geliştirebileceğimiz gibi görsel olarak da eklentiler uygulayabileceğiz.

Oyunun videosu:

www.youtube.com/watch?v=LYXW5L7j2_A&feature=player_embedded#!

Etiketler
Ynt: Off Road Drive (Son Çıkan Off Road Oyunu)

Oyunun fotoğrafları:

Offroaddrive

Offroaddrive1

Offroaddrive2

Offroaddrive3

Offroaddrive4

Oyun gayet detaylıl, 4x2, 4x4, HI, LO, Diff-Lock, vinç ve lastik indirme şişirme var, bugün kurdum çok hoşuma gitti, simulasyon sayılabilir.

O detaylar başka oyunlarda da oluyor da ben araçlara bayıldım, biliyosunuz oyunu sanırım araçlar lisanslı galiba?

Bu oyunu gecen hafta indirip kurdum oynamak icin kısayola tıkladıgımda dll hatası ile karşılaştım.
İstedigi D3DCOMPİLLER_43.dll hatası verdi onu indirip sistem32 ye attım bu defa başka bi dll hatası verdi onuda indirip sistem 32 ye attım bu defa başka bi dll hatası cıktı.
Bende sildim oyunu bu hataları neden almış olabilirim bilginiz varmı acaba.
3 gb ram
1.83 GHz
350 gb Hdd
core duo

sistem özelliklerimi yetersiz acaba.

selimsani' Alıntı:
O detaylar başka oyunlarda da oluyor da ben araçlara bayıldım, biliyosunuz oyunu sanırım araçlar lisanslı galiba?
Lisans konusunu bilemiyorum. Bahsettiğim özellikler işe yarar şekilde yani, görsellik değil sadece ki vinç olan 4x4 oyunu ilk defa görüyorum.

off_road' Alıntı:
Bu oyunu gecen hafta indirip kurdum oynamak icin kısayola tıkladıgımda dll hatası ile karşılaştım.
İstedigi D3DCOMPİLLER_43.dll hatası verdi onu indirip sistem32 ye attım bu defa başka bi dll hatası verdi onuda indirip sistem 32 ye attım bu defa başka bi dll hatası cıktı.
Bende sildim oyunu bu hataları neden almış olabilirim bilginiz varmı acaba.
3 gb ram
1.83 GHz
350 gb Hdd
core duo

sistem özelliklerimi yetersiz acaba.
Bendeki desktop biraz daha kuvvetli, CPU açısından. Oyunun kurulduğu dizinde redist diye bir alt dizin var, onun içindekileri sırayla kurarsanız, oyunun beklediği ortamı yaratmış olursunuz, işe yarayabilir. (bende kurulum sırasında oyun kendisi kurmadı o dizindekileri)

Söyledigini yaptım ama fayda etmedi.Bende istedigi dll'leri indirdim artık dll istemiyor oyunu oynamak icin tıklıyorum ekran tamamen siyahlaşıp öyle kalıyor.
Oyunu tamamen sildim tekrar kurmayı şimdilik düşünmüyorum.
Yardımın icin tşkr ler.

Hummer 4x4 oyununda da vinç kullanımı mevcut, ancak araçlar ve mekanlar çok tatmin etmiyordu...

Minimum System Requirements

*Processor: Intel Core 2 Duo E6300 1.86GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
*Memory Ram: 1.5 GB
*Hard Disk Space: 3 GB
*Video: nVidia GeForce 7800 GT / ATI Radeon HD 5570 512MB
*Sound Card: DirectX Compatible
*DirectX: 9

Moderatör tarafında düzenlendi:

oyunu bende yükledim 5 adet dll hatası veriyor onalrı google aratıp yükleyince çıkıyor ve çalışıyor...
yanlız araçları tutmak biraz zor oluyor ama boş vakitler için eğlenceli denilebilir....

Oyunu indirdim oynadım, kesinlikle "motorm4x off road" un yerini tutamıyor, motorm4x de yalnızca vinç yok, ancak yine de oyun oldukça iyi yapılmış, araçlar falan oldukça iyi fazla realistik olmamış...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri