Off-road İçin Hangi Araçları Tavsiye Edersiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan paldun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,431

paldun

Yeni Üye
slm arkadaşlar ben yeni katılımcıyım ismim taner istanbul pendik´ten katılıyorum arcımı satım ve yeni arac almak isyiyorum bana önerebileceginiz biarac varmı mümkünse cok amaclı olsun ;D ya bide site cok karışık geldibana kızmassanız dile getirim dedim tşk

Etiketler
Ynt: Off-road İçin Hangi Araçları Tavsiye Edersiniz?

Ne amaçlı kullanacağınızı (ağır off-road, gezi vs..), bütçenizi, nasıl birşey aradığınızı belirtirseniz yardım edecek çok insan bulunur... Site karışık değil aslında zamanla alışırsınız :smiley:

Ynt: Off-road İçin Hangi Araçları Tavsiye Edersiniz?

Doğrusunu söylemek gerekirse site pek karışık değil karıştırdıkça sizin için uygun aracı bulabileceğinize ve araçlar hakkında daha detaylı bilgi sahibni olabileceğinize eminim.Araçlar hakkındaki bilgileri ögrendikçede bütçeniz ve ihtiyacınıza göre aracınızı secmeniz kolaylaşacaktır. Yinede kendi aracımı övüyor gibi olmak kesinlikle istemem ama birçok incelediğim yabancı forumlar sonrası ben tercihimi ford bronco II den yana kullandım ve cok cok cok memnunum emsallerine göre dehşet kuvvetli az yakıtlı az vergili arazide tam bir canavar şehir içi sürüşlerde de göz bebeği olması dikkat çekmesi cabası.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR