ORDU GEZENBİLİR OFF-ROAD GRUBU( Yokuşdibi Off-Road oyunları 29 Ocak 2012)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CİN@Lİ52 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,363

CİN@Lİ52

.....:::ORDU:::.....
Yer
:..ORDU..:
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum yeni bir grup oluşturduk hayırlısıyla, ORDU GEZENBİLİR OFF-ROAD GRUBU,

Yapılacak olan sadece bir oyundur, gezintidir, yarış amaçlı hiç bir faaliyet yoktur

Tarih:29 Ocak 2012

Saat : 10:00 -- 13.00

Düzenleyen: yokuşdibi belediyesi ve ordu gezenbilir off-road grubu

İletişim : Muhammer çelebi 0535 446 74 44

Etiketler
Ynt: ORDU GEZENBİLİR OFF-ROAD GRUBU( Yokuşdibi Off-Road oyunları 29 Ocak 2012)

merhabalar biraz daha ayrıntı verirseniz sevinirim
kolaygelsin

29 ocakta yapılacak olan ordu nun yokuşdibi belediyesinin düzenlemiş olduğu sene bir kez yapılan ordu ya yönelik şenlik vardır bu şenlik kapsamıdında ordu gezenbilir off road grubunun düzenlemiş olduğu jeeplerle yapılacak bir oyun organizede edilecek bu senliğe eğlence katılacak...bu şenlikte sadece oyun olarak halka izlenim vereceğinden yarışla bir ilgisi yoktur..bu yüzden ordu gezenbilir off road gurubu olarak bütün herkezi ordu ya davet ediyoruz 29 ocak 2012 de güzel bir gün geçirmek dileğiyle...

o tarihlerde beyoff temsilcisi olarak araba ile yada yancı olarak katılmaya çalışacağım
sevgiler başarılar

teşekkürler bekleriz gelmek isteyeneri...

Yokuşdibi hakkında biraz bilgi verir misiniz? Yükseltisi kaç metre? Ordu'ya kaç km mesafede? Yiyecek içecek hizmeti var mı Yokuşdibi'nde? Samsunluyum etkinliğe katılmak istiyorum. Meteorolojiye göre Perşembeden sonra 2-3 gün kar yağacak. Etkinlik hoş olur.

sefa bey yokuşdibi ordu çambaşı yaylası yolu üzerinde ordu merkezden 30 ile 45 dakika kadar uzaklık mesafesi vardır en fazla 1 saat diyelim yol durumuna birde araç kullnımına göre farklılık gösterbilir diye düşünüyorum....belediyenin hazırlmaış olduğu senlite yemek var diye biliyorum her sene olduğu gibi...kar yağışlı gösteriyor hafta sonuna ama yollr açıkytutulacak belediyearaçları sayesinde yolda kimse madur olmasın diye her sene gibi yine yoğun bir ilgi beliyoruz umarım çok güzel olacak herseyiyle...saat 11 gibi off road oyunları başalyacaktır bilginize...

Selamlar, geçen sene Şubat ayında Yokuşdibi'nde elde ettiğim bir görüntü. Daha önce gitmeyen ve görmeyenler için birşeyler ifade edebilir diye düşündüm. Daha önce bu şenliğe katılmadım ama kısmetse bu sene bende geleceğim.

Yokudibi

herkezi bekliyorum...

Samsun'a şiddetli yağmur yağıyor. Galiba Yokuşdibine'de lapa lapa kar yağıyordur.

hiç görsel yok takip edelim inşallah birşeyler görürüz umarız inşallah iptal olmamıştır. ::smiley: ::smiley: ::smiley:

özür dileriz :mad: iptal olmadı çok güzel geçti. ama resimleri cinali arkadaşımız atacaktı onu bekliyoruz
....özür dileriz saygılar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri