Ordu'daki Okulun Kitap Kırtasiye Giyim İhtiyacı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hüsnü52 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,049

SİZDE KATILMAK İSTERMİSİNİZ

• EVET

Kullanılan: 9 90.0%
  • HAYIR

Kullanılan: 1 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

hüsnü52

Yeni Üye
Yer
ordu
Sayın yardım severler

Okulumuzun kırsal bölgede olması bizleri ve çocukları olumsuz yönde etkilemektedir. Bölgemizde yaşayan insanların büyük çoğunluğu maddi imkânsızlıklarla mücadele etmekte. Hatta bazı veliler bu sebepten çocuklarını okula göndermemekte. Okula devam eden öğrencilerin çoğunluğunun ihtiyaçlarını yerel imkânlarla karşılamaya çalışmaktayız. Ülkemizin geleceği için gençlerin öneminin sizler tarafından da öncelikle dikkate alındığının farkındayız. Okulumuza sağlayacağınız her türlü imkân yerine ulaşacağından şüpheniz olmasın.Okul mevcudumuz 320 bu yıl 32,bir önceki yıl 40’ın üzerinde kendi imkânlarımızla öğrencilerimizi üniversiteli yaptık. Haftanın yedi günü öğrencilerimizi sınavlara hazırlamak için kurs düzenlemekteyiz. Ancak bu konuda da materyal sıkıntısı çekmekteyiz. Kütüphanemizi yeni kurduk,çok sayıda kitaplara ihtiyacımız var.dolabınızda kullanmadığınız ğiyim elbiseleriniz varsa onlarıda yollayabilirsiniz,arkadaşlarınızda olabilir,ihtiyacı olan çok sayıda öğrencilerimiz var.Sizlerin eğitime verdiği desteği bildiğimizden, bizlere bu konularda yardımcı olmanızı temenni eder, personelim ve öğrencilerim adına teşekkür eder, saygılar sunarım.

Kabataş Lisesi
Kabataş/ORDU
HÜSNÜ ÇELİK
05557171919
Faks: 04526945209

Etiketler

Ynt: Ordu'daki Okulun Kitap Kırtasiye Giyim İhtiyacı

Merhaba,
Bende üniversiteye hazırlık kitapları var. Yıllardıır bekletiyorum belki ihtiyacı olan çıkar diye.
Nasıl gönderebilirim ekonomik olarak?

özlem hanım sistem değişti ama,ğiyim türünde birşeyler yollayabilirmisiniz

Konuyu canlı tutalım, hocam yazalı bir hayli olmuş ,proje yönetimdeki arkadaşlardan ilgi bekliyoruz. HOCAM ne gibi ihtiyaçlar var, tek tek sıralarsanız ve detaylandırırsanız konuya ilgi olacaktır.

hasan bey yukarıdaki başlıkta hepsini yazdım.
1-kütüphanemizi yeni kurduk çok sayıda kitap vs
2-bigisayar laboratuvarımız çalışmıyor(8senelik olduğundan)
3-öğrencilerimize ğiyim ,kırtasiye(dolaplarınızda kullanmadığınız da olabilir)
4-üniversiteye hazırlık kitaplar
5-üniversiteyi kazanan öğrencilerimize burs (halen burssuz devam eden kızlarımız var)

hüsnü52' Alıntı:
özlem hanım sistem değişti ama,ğiyim türünde birşeyler yollayabilirmisiniz

Hüsnü Bey,
Müfredat komple değişmedi diye biliyorum ama tabi siz daha iyi bilirsiniz işinize yarayıp yaramayacağını..

Umarım fırsatı olanlardan gerekli yardımı görürsünüz.

Selamlar

........ geç farkettim yarın bi incelemeliyim ;)

cihanülker' Alıntı:
bu konuyu seval hanıma linkliyorum özelden

Teşekkür ederim Cihancım.
Ben konuyu görüp oğlumun ve benim giymediğim giysileri toplayıp paket yapmıştım.
Şimdi kitap kısmını halletmeye çalışıyorum.
Bu okul için toplu bir gönderim yapmak mümkün değil.
O yüzden yardımda bulunmak isteyen arkadaşlarım kendileri bireysel olarak topladıkları malzemeleri Hüsnü Bey' e gönderebilir.
Bu kadar duyarlı arkadaşın bulunduğu bir forumda eminim ki boş kalmayacaktır Kabataş Lisesi' nin kütüphanesi :smiley:

Merhaba,
Aşağıdaki etkinlik içerisine bir not düştüm.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=71105.msg875057#msg875057
Umarım bir katkımız olur.

Seval hanım merhabalar,bizim için birşeyler toplayabildinizmi?Görüşmeyeli 1 ay oldu çalışmalarınızdaki son durum nedir

Karne treni23 1 2009

Merhaba Hüsnü Bey,
Otizm etkinliği sırasında sizin için de malzeme topladık.
Giyim, ansiklopedi, kitap, dergi vs.
Fakat aracıma sığmadıkları için malzemeleri Cemil Bey' in aracına yükledik.
Uygun bir vakitte bunları Ordu' ya giden bir otobüsün bagajına vermeyi düşünüyoruz.
Siz teslim alabilir misiniz otobüsten malzemeleri ?

Evet tabiki alabiliriz,bizim için yaptığınız bu yardımlar için sizlere nekadar teşekkür etsek azdır. yolladığınız zaman bizlere bu no ulaşabilirsiniz.05557171919
okul no:04526945107

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR