Otomatik Vites Gv Sportage Xtrail Hakkinda Yardim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan balkes1051 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,714

balkes1051

Yeni Üye
herkese iyi akşamlar.uzun araştırmalarım sonunda birkaç araç hakkında( hiç kullanmadığım ve hiç yolculuk etmediğimden ) bilgi almak istiyorum.yoğun arazide kullanmayacağım.sadece kampta, piknikte toprak yolda arada bir kullanırım.memur olduğumdan senede 10 15 bin en fazla yol yaparım.aracı sakin kullanırım genelde.
otomatiği sıkıntı çıkarmayan kronik arıza vermeyen güvenlikli ses yalıtımı iyi olan 40 45 bin bütçemle hangi aracı tavsiye edersiniz.benim internette yaptığım araştırmalarda birkaç model çıkardım bütçeme göre.eklemek istediğiniz yada seçeneklere yorum yapmak istediğiniz olursa sevinirim
seçeneklerimde

2006-2009 grant vitara 5 kapı
sportage 2005-2008
xtrail 2003-2006
belki rav4 2004-2007

hepsi otomatik olacak

Etiketler
Burası vitara başlığı olduğu için ben vitarayla ilgili kısımla ilgili yorum yapayim
2006 -2009 kasa grand vitara sürekli 4x4 yani 4x2 geçme şansınız yok bunu biliyorsunuz herhalde, otomatiklerinde kronik sorun yok bildiğim kadarıyla , araziyle çok işiniz yoksa neden sürekli 4x4 araç alasınız konusunu değerlendirmeniz lazım, 99-2005 kasa da ayırma şansı var bu arada

Bende 2006 5 kapı var, explorer arkadaşın dediği gibi ayırma olmadığı için diğer kasayı değerlendirmek daha mantıklı ancak şöyle bişey var bende memurum yaptığımız yapacağımız kilometreler dediğiniz gibi zaten belli, şu anda tüple kullanıyorum yaktığı çok aşırı değil şehir içi 35 falan, bu arabayı almadan önce baya araştırdım dediğiniz araçları özellikle xtrail in elegance modeli üstünde çok durdum, arazi kabiliyetide çok iyi ve kullanışlı bir araç, tabi bu arada bütün gösterge takımının aracın ortasında olması bazılarının hoşuna gitmeyebilir ancak ben çok kullanışlı bulmuştum, ayırma modu da mevcut hatta en iyi özelliği otomatik modunun olması yani normalde 4x2 ancak zorlanma yada kaymada otmatik olarak 4x4 e geçiyor, gördüğüm tek sıkıntı lpg kullanımında sibop yakması, tabi bunu da çelik takımlarla değiştirince sıkıntı kalmıyor ancak tabi bunlar ek maliyet bilgilerinize...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR