Özel Suzukim Değişiklik Nedeniyle Satılıktır..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ghostrider12 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,849

ghostrider12

hayatın içinde bir yol ;o yolun içinde insanlık...
Yer
istanbul gaziosmanpaşa
öncelikle merhabalar,

aracıma benden önceki sahibi ciddi masraflar ederek bu duruma getirmiştir .
aracım alt takım olarak komple amerikandır .
şanzıman defransiyeller ve yükseltmesi komple değiştirilmiş olunup off road a uygun hale getirilmiştir.

araç tanınmış bir araçtır . ben aldığımda ön takımda bir iki sıkıntısı vardı , ben herşeyini yaptırdım ve sorunsuz hale getirdim.

ayrıca Suzukilerin arazideki en büyük sıkıntısı aks kesmesi olduğundan araca sabit aks uygulaması yapılmıştır

şu anda direksiyon kutusu bozuktur..bu şekildede bir sorun olmuyor isteyen değiştirir istemeyen böyle kullanır . ben vakit bulamadığımdan yaptıramıyorum açıkçası .
aracın şarj ve marş motorları sıfır olarak geçen hafta değişmiştir .

aracın özelliklerine gelince ;

33 inç silverstone extreme lastik ve off road jantı,
profesyonel yükseltme kiti ,
ön ve arka off road tamponları,
sabit akslar,
5.2 defransiyeller , arkada kilit mevcuttur.
ön tamponda 9000 lik power vinç ,
3 adet delici sis farı,
2 adet beyaz led li çakar lambalar ,
müzik tesisatı (1 adet bass bir adet amfi 1 çift mit takımı )
sıfır hiç kullanılmamış stepne ,
dodikler,
dalkıran ,
şnorkel,
moonvisor,
ses yükselticili hoparlör ve siren ,
yan koruyucu basamaklar,
tavanda port bagaj bağlama aparatları,

şu anda aklıma gelenler bunlar , araç gayet donanımlı ve özel bir araçtır .

satma sebebim ise sadece değişiklik yapmaktır. TOYOTA grubuyla takas düşünebilirim ..

Etiketler
Ynt: Özel Suzukim Değişiklik Nedeniyle Satılıktır..

..

IMG130

Ynt: Özel Suzukim Değişiklik Nedeniyle Satılıktır..

malum sitede 27.500 tl yazmıştım fakat ordan kaldırdım ilanımı saçma saçma teklifler geldiğinden dolayı ..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR