Pajero 2.6 1993 model yakıt ve vergisi hakkında yardım...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alanyaalanya07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,431

alanyaalanya07

Yeni Üye
pajero 2.6 benzin+LPG yakıtı,vergisi ve parça olarak sizlerden yardım bekliyorum .. bugunun şartları ile ..

örnek bu araç olabilr.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-ihtiyactan-acil-safkan-sorunsuz-offroad-pajero-1993-99837027/detay

Etiketler

Ynt: Pajero 2.6 1993 model yakıt ve vergisi hakkında yardım...

vergi olarak bildiğim kadar senelik 450 tl biliyorum,yakıtı ise en az yaktığı yakıt lpg de 0.350 kuruş en fazla ise 0.500 kuruş yakmaktadır,yedek parça sıkıntısı çekeceğini sanmıyorum aracı zorlayıp bozabileyeğini sanmıyorum çünkü pajero sağlam bir araçdır bunu test ediyoruz off road yarışlarında...ha suda var parçasıda kırıldığı zaman biraz pahalı gelebilir ve kıymetlidir ama dediğim gibi çok nadir kırarsın deneyimim ve gözlemlerimden veya birebir yaşadığım adrenelinden size bilgi veriyorum..kısacası doğru tercih pajero derim ;)

Tşk ederim valla kırmaya niyetim yok :smiley:) zaten dediğim gibi offroad aracı olmıycak şimdlik en azından belki bir kaç kez alanya offroad ile gidebilirim grupta aracımı göstermek isterim tabikide :smiley: ve bu zevki bizzat kendi aracımla denemek isterim amatörce .. gerçekten çok saolun yakıt ve vergisi bana gayet uygun ... demekki kötü bi tercih yapmıycam :smiley: zorlanınca sanırım benzine alıcam okadarda olsun dimi ama ..

umarım bilgilerim pajeroya olan sıcaklığını artırmıştır arkadasım :smiley:ama inan çok sağlam araçtır pajerolar kolay kolay arıza yapmaz arazide seni üzmez dip not güzel bir mt lastik al hem asfalt hem arazi için örnek vermem gerekirse yokohoma geolander yada falken a/t serisi yada bf goodrig tarzda vb.... bu tip lastikler gücüne güç katar daima...tercihin çok doğru kime sorsan bu araç hakkında kötü düşüncesi olacağını sanmıyorum ben yaklaşık 4 senedir bu 4x4 lerin içindeyim hangisi ne yapar nerelerde iş görür deneyim sahibi oldum ama tabi bunlarla yetinmemek lazım daha çok deneyime ihtiyaç var teknoloji geliştikçe teknik bilgi ihtiyacı çoğalıyor ;Dumarım isteğim pajeroyu alırsın doğnın keyfini sürersin arkadaşım...

Çok tşk ederim evet sıcak bakıyorum bu pajeroya tabi burda jip ustası var ona danışıp öyle kararımı vercem. Anlaşabilrsekte linkteki şahısla o arabayı alcam hayırlı ise bakalım :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR