Pathfinder 2.5 4low Hakkında Yardım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan myfirst Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,089

myfirst

Ana Kamp
Yer
izmir
Uzun zamandır peşinde olduğum aracı sonunda aldım(2006 path).ilk izlenimimde mükemmele yakın,müthiş konforlu,ekonomik aile aracı olmasının yanında arazi özellikleride beklentimin çok üzerinde çıktı.
Kafamda sadece iki soru îşareti kaldı,tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim
Birincisi 4 low özelliği.lise ingilizcemle çözdüğüm kadarıyla auto ve 4 hı da sıkıntı yok araç yürürkende değişebiliyor.Low biraz sıkıntılı geldi bana stop et boşa al 4 low a al,çalıştır şeklinde.bu sıralama doğrumudur,birde N demi çalıştırılacak P yeni alıp çalıştırılacak.
İkinci problemim izmirde bu araca bakabilecek uzman özel servis tavsiyesi olan varnı.
Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Etiketler
low seçeneği durup stop etmeden vitesi N konumunda olması gerekiyor genelde bu şekilde oluyor

auto ve 4H konumu ile 4L konumu farklıdır yukarıdaki gibi olması lazım motoru stop etmek gerekmez

Cevabınızdan sonra sözlük yardımıyla farkettim ki motoru değil aracı durdurun yazıyor.bana da saçma geldiği için yardım istemiştim zaten,çok teşekkür ederim alakanız için.birde şu servis konusunda yardım edebilecek bir arkadaş çıkarsa büyük bir riskden kurtulacam.deneme yanılmaya risk almak istemiyorum

izmirde yetkili servis var diye hatırlıyorum hatta yeniasır gazetesinin sırasında olması lazım bornava yolu üzerinde

özel servis mi bakıyorsunuz

Yetkili var evet.benim aradığım pathfinder konusunda uzman özel servis.bir kaç tane önerdiler ama denenmiş olanı bulmak istiyorum.

Gaziemir 6. sanayide japon oto var.Bende de nissan var oraya gidiyorum.Nissan forumda arızalar hakkında yazı yazan Öner usta buranın sahibi.Daha önce toyota ve nissanda ustalık yapmış hatta arıza bulma yarışlarında ödülü filan var.Fiyat konusunda gayet makuldür​

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.