Pg03 Mini Gps Yardim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan solakadam Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,364

solakadam

Yeni Üye
Merhabalar. Konuyu yanlış yere açmış da olabilirim ama GPS kısmında uygun bir alt başlık bulamadım.

Gps ihtiyacım var ancak bütçem inanılmaz kısıtlı. Bunun için de alternatif alış veriş sitelerinden aliexpress'e yöneldim. Bütçeme en uygunu en ucuzu olduğundan ve dönütlerin de gayet olumlu oluşundan bu cihazla ilgileniyorum ancak Türkçe bir açıklama ya da inceleme olmayışı bu konuyu açmama sebep oldu.

Cihaz, OEM mini gps location finder olarak geçiyor.
özellikleri:
Mini izle- şeklindeki tasarımı, kompakt, taşımak çok kolay.
Yer bulucu: maksimum 24 poi( ilgi noktası), 6 özel semboller ve seri numarası 1,2,3,4... 18.
Pedometre: toplam 6 gezi modları, dahil özel bir sembol modları yürüyüş, çalışan, yüzme, kayak, sürme ve bisiklet.
Velometer: hız/hız sayfa gösterir hızı mevcut hareket, ortalama hız, max hız mevcut spor ve max hız tarihinin.
Gps alıcısı: görüntüler coğrafi koordinatları geçerli konumu 3 formları.
Uydu zaman: edebiliyoruz almak doğru senkronize uydu zaman ve tarih ve kronometre fonksiyonları 12 kayıtları bir kez.
Dijital pusula işlevi, ve asla kaybolmak.
Built- lityum- iyon pil, uzun bekleme süresi.
Arka- aydınlatmalı ekran.
Için idealdir sürüklenme/kamp/yürüyüş/tırmanma...

şeklinde geçiyor.

Fotoğrafı da şu:
O XkC IDthumb 400x400

Bu cihaz hakkında bilgisi yahut önerisi olanların yorumlarını bekliyorum. Lütfen yardımcı olun.
Şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla;
Burak.

Etiketler
Artık tüm cep telefonlarında gps var. Cep teki gps imkanları bundan aşağı değil. Bana göre "Almaya değmez". Android cep telefonlarında kullanmak üzere bir çok ücretsiz GPS yazılımı var. ORUXMAPS ve GPS STATUS bunlardan bazıları.

Haklısınız ama telefonun çekmediği durumlarda uydu yakalama durumuna güvenemiyorum. Sizce bir sıkıntı yaşar mıyım? Android yüklü bir sony xperia m4 aqua cihazıım var.

OFFLINE harita ile çalışan GPS yazılımları işinizi görür. GPS için ayrıca telefonun çekmesine gerek yoktur. Gps ile sim kartın birbiri ile bağlantısı yoktur. Bu forumda ORUXMAPS offline harita ile ilgili bölümler var. Biraz araştırın bulursunuz.

Çok teşekkür ederim, tavsiyeniz üzre birkaç saattir araştırıyorum ve oldukça aşina oldum. İlginize minnettarım.

Saygılarımla...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,412
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

SON KONULAR

Geri