Pitbull Neden Katil Köpek Olsun?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sensar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,376

sensar

Kamp II
Yer
ORDU
selamlar arkadaşlar benim 2 tane pitbulum var..LÜTFEN GERÇEK BİR HAYVAN SEVERSENİZ BU YAZDIKLARIMIN HEPSİNİ OKUMANIZI RİCA EDİYORUM. onlardan gayet memnunum.asla dövüştürmem.onları çok severim..fakat gündenmdeki olaylardan rahatsızım günümüzde yüzlerce binlerce köpek ısırması olmasına rağmen pitbull ısırdığında aaa pitbull adam yedi aaa pitbull çocuk katili bu ne kardeşim yaaa..basın bi yandan halk bi yandan pitbull deyince milletin artık soluğu kesiliyor..ben bir gün köpeklerimi gezdirirken köpekler çok hoşuna gidiyor halkın aaaa ne tatlılar cinsi ne bunun ben pitbull deyince ayyyyy uzak tut diyorlar..yok pitbull böyle bir köpek değil..suç yetiştirenlerde asıl katil sahiplerii..köpeği iyi yetiştirirsen iyi kötü yetiştirirsen kötü olur..siz şimdi istediğiniz cins köpeği alın ve bunların aynısını ve daha fazlasını yapın bakalım neler oluyor...
1- daima kızdırın
2-daima kanlı et verin ve yemeklerine acı biber katmayı unutmayın..
3-karınlığa atın sadece akşam gezdirin ve gezdirme süresi en fazla 1 saat olsun..
4-dövün şefkat göstermeyin..
5-zincire daima bağlı olsun ve aklınıza gelen her türlü kötülük..bunları yaparsanız golden da böyle olur jack russel de böyle olur...hepsi böyle olur..

lütfen bu konuda hassasiyet gösterelim..pitbull katil köpek değildir..onları yetiştirenler dövüştürenler katildir...

Etiketler
Ynt: Pitbull Neden Katil Köpek Olsun?

BU ŞİİRE NETTE RASTLADIM VE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM...

PİTBULL A CANİ DİYENLER !!!!!!!!

Gözümle ölüme bakmayacağıma..
Ağzımla kemikler kırmayacağıma..
Dişimle insan parçalamayacağıma ..
Tuttuğumu koparmadan bırakacağıma ..
Gururum ve genetiğim üstüne yemin ederim…

Bakımsız aç sefil kalmadıkça..
Günlerce zincire bağlanmadıkça..
Dövülerek piskopat yapılmadıkça..
Kimseye saldırmayacağıma yemin ederim!!!!

Ölüme dövüşe eğitilmedikçe..
Yanıma gelinip tahrik edilmedikçe..
Beynime hadi oğlum işlenmedikçe..
Kimseyi öldürmeyeceğime yemin ederim..

İnsanlarla iç içe olduğum süreçte..
Diğer canlılarla dost olduğum sürece..
A dan z ye sosyal yetiştiğimde..
Asla kan dökmeyeceğime yemin ederim…

Gururumu içimde saklayacağıma..
İçimdeki şeytanı çıkarmayacağıma..
İnsanlıkla her zaman dost kalacağıma ..
Kafama silah sıkılmadıkça
Şerefim ve genetiğim üzerine yemin ederim…

SAYGILAR..

Köpeklerin hiçbir türüne karşı değilim, dediklerinizede aynen katılıyorum bir köpeği nasıl istersen öyle yetiştirirsin. Katilde yaparsın oyuncakda. Ama ülkemizde binlerce sokak köpeği, barınaklarda on binlerce cins ve kırma evsiz köpek dururken yurt dışından getirilen cins köpeklerin, veya para ile alınıp satılan köpeklerin bezlenmesine karşıyım. Gerçek amaç köpek yada kedi beslerken hayvan sevgisi ise, cinsi veya görünümü ne olursa olsun farketmemeli. Genelde insanlar hayvan sevgisinden çok köpeği bir aksesuar olarak görüp aldığı içinde malesef hiç havalı görünmeyen sokak köpeklerini kimse alıp beslemek, onunla sokakda yürümek istemiyor.

Gerçi en son barınağa gittiğimde orda bulamayacağınız hiçbir cins köpek olmadığınıda gördüm, 2 boxer, 3 pitbull, 3 alman kurdu,2-4 tane golden böyle saymakla bitmez köpek vardı.

Tempus' Alıntı:
Gerçi en son barınağa gittiğimde orda bulamayacağınız hiçbir cins köpek olmadığınıda gördüm, 2 boxer, 3 pitbull, 3 alman kurdu,2-4 tane golden böyle saymakla bitmez köpek vardı.

Kendimi bildim bileli hayvanlarla iç içeyim. Evcil, yabani ama barınaktan bir köpek alalım dedik yok onu vermem, bunu vermem iyi dedim hepsi siziin olsun :eek: :eek: :eek:
Kadınların derdini sonradan öğrendim köpek başı para alıyorlar devlettenmidir, belediyedenmidir bilmiyorum ama hâlâ bir köpeğim var onu da gezdirmek için dağa ava götürüyorum ;D ;D ;D

ANKARA' Alıntı:
Kendimi bildim bileli hayvanlarla iç içeyim. Evcil, yabani ama barınaktan bir köpek alalım dedik yok onu vermem, bunu vermem iyi dedim hepsi siziin olsun :eek: :eek: :eek:
Kadınların derdini sonradan öğrendim köpek başı para alıyorlar devlettenmidir, belediyedenmidir bilmiyorum ama hâlâ bir köpeğim var onu da gezdirmek için dağa ava götürüyorum ;D ;D ;D

valla nereye gittiniz bilmem de, istanbula gelirseniz ben size 5 tane köpek alırım barınakdan birlikte gideriz seçin beğenin alın :smiley: istanbulda artık bu iş insanlıkdan çıktı, belediyeler barınakalrı doldurdu, barınaklardaki hayvanlar sanki suç işlemişler ve ceza çekiyorlar gibi kötü şartlarda kafesde yaşatılıyor, zaten fazlada yaşamıyorlar. Bir kısmınıda belediye alıp beykoz ormanı gibi ormanlık alanlara salıyor oralarda kulakları küpeli sokak köpekleri sürüleri oluştu, aç susuz yaşayan.

Benim evimde apartman olmasına rağmen 2 tane sokak köpeği birde sokak kedisi var, bahçeli bir eve geçince sanırım 4-5 tane olucaklar

Valla aklımdaki köpek doberman Kürşad.
Temmuz sonu İstanbul yapcam ama barınaklar dolup taştıysa bunları Bulgaristana ihraç etmek lazım malum adamlar afiyetle götürüyorlar :smiley: ;) :D 8)

sensar' Alıntı:
selamlar arkadaşlar benim 2 tane pitbulum var..LÜTFEN GERÇEK BİR HAYVAN SEVERSENİZ BU YAZDIKLARIMIN HEPSİNİ OKUMANIZI RİCA EDİYORUM. onlardan gayet memnunum.asla dövüştürmem.onları çok severim..fakat gündenmdeki olaylardan rahatsızım günümüzde yüzlerce binlerce köpek ısırması olmasına rağmen pitbull ısırdığında aaa pitbull adam yedi aaa pitbull çocuk katili bu ne kardeşim yaaa..basın bi yandan halk bi yandan pitbull deyince milletin artık soluğu kesiliyor..ben bir gün köpeklerimi gezdirirken köpekler çok hoşuna gidiyor halkın aaaa ne tatlılar cinsi ne bunun ben pitbull deyince ayyyyy uzak tut diyorlar..yok pitbull böyle bir köpek değil..suç yetiştirenlerde asıl katil sahiplerii..köpeği iyi yetiştirirsen iyi kötü yetiştirirsen kötü olur..siz şimdi istediğiniz cins köpeği alın ve bunların aynısını ve daha fazlasını yapın bakalım neler oluyor...
1- daima kızdırın
2-daima kanlı et verin ve yemeklerine acı biber katmayı unutmayın..
3-karınlığa atın sadece akşam gezdirin ve gezdirme süresi en fazla 1 saat olsun..
4-dövün şefkat göstermeyin..
5-zincire daima bağlı olsun ve aklınıza gelen her türlü kötülük..bunları yaparsanız golden da böyle olur jack russel de böyle olur...hepsi böyle olur..

lütfen bu konuda hassasiyet gösterelim..pitbull katil köpek değildir..onları yetiştirenler dövüştürenler katildir...
size sonuna kadar katılıyorum.pitbulları o hale getıren canı ruhlu sahıplerıdır.
normalde cok sakın ve sessızdırler.

bu konuya yazmazsam kahrımdan ölürdüm öncelikle en masum insan bile bir caniye dönüşebilir ki kaldıki bilmeyen insanlar pitbull katil piskopat vahşi diye isimlendiriyolar halbuki beyoğlunun arka sıkaklarında geceleri dolaşsalar pitbull dan cok daha vahşi insanları görebilirler ayrıca en basit anlatılabilir tabiri ile bir köpek nasıl eğitilirse öyle yaşar ve hayatınıda buna göre idame ettirir tekrardan kısaca net acıklamak gerekirse pitbull asla vahşi pisikopat hayvan değildir bu konudaki yanlış bilgileri lütfen dikkate almayalım ve köpekler hatta özellikle pitbull için düşünülen ağızlık olayını konu vahşilik piskopatlıksa bircok insanada takmak lazım diye düşünüyorum

Söylediklerinizin hepsine bende bir köpek sahibi olarak katlıyorum.
Konu tamamen eğitim.
Çok kolay bir şekilde bir Golden ıda piskopat yapabilirsiniz.
Önyargıya hayor diyelim...

Sevgiler.

Aynı ofisi kullandığım arkadaşım birgün kucağında bir köpek yavrusuyla geldi.Ne yalan söyleyeyim köyde büyüdüğüm halde köpekleri pek sevmem sanırım çocukken dedemin köpeği beni azıcık ısırmıştı hata bendeydi canını yakkmıştım belliki.O nedenle hala köpekten ürkerim.
Arkadaşımın köpeği ile oynarken çok sevdim sonra cinsinin pitbull olduğunu öğrendim artık beraber gezmeye başladık kaplan desenli bir köpekti bazan ofisin önüne bağlıyorduk derken büyüdü fakat ofite yemek yersek onada ısmarlardık tavuk şişi çok severdi derken karşı apartmanın camında bir çocuk 2-3 yaşlrında baktım birgün galiba anneannesinin kucağında geldi kadın dediki köpeği sevecekmiş ilaç içmiyor ondan sonra içecekmiş bizde tamam dedik amanın çocuk bizim köpeğin ağzını öptü başladılar alt alta üst üste oynamaya derken diğer çocuklarda ve biz o köpeğimize hiç profesyonel eğitim aldırmadık.Hiç bir insana havlamadı ofiste yatar kalkardı apartmana taşınan biri şikayetçi olunca bizde onu bahçeli evi olan birine verdik arada gider görürdük sonra bir gittik adam köpeği satmış.
Dün bir otomobil gördüm çok lüks bir ithal otomobil direksiyonda bir bey efendi yanında bir hanım efendi ikiside çok şık minibüs yolundan en sol şeritten ağır ağır Kadıköy istikametine gidiyorlar arka koltukta bir erkek çocuk eline bir tüfek vermişler ratgele nişan alıp ağzıyla silah sesi çıkartıyor.Bu çocuk yaklaşık 5 yaşlarında böyle giderse 15 sene sonra acaba bu çocukmu tehlikeli olur yoksa pitbull mu.Karar sizin.Belkide o ana baba şimdi ya bizim oğlan herkese ateş etti neler yaptı diye anlatmıştır övünerek aksini düşünemem çünkü eline o tüfeği onlar verdi.
İşte 15 sene sonra o cocuk bir caniye dönüşürse ölür veya öldürürse o ana baba acaba hatayı kimde aramalı?
Bence pitbull o çocuğu ve onun gibi büyüyenlerin yanında hiç de tehlikeli değil.
Kalın sağlıcakla.

selamlar daha yeni gündemde olan bir yasa pitbulların toplatılması kardeşim toplayıp ne yapacan kaç bin pitbull var turşusunu mu kuracan bence daha mantıklı bir çözüm aranmalı ve bu çözümden önce pitbullarla ilgili ön yargı yıkılmalı öyle haraket edilmeli buyrun aşağıdaki linkten haberi okuyabilirsiniz bu olumlu yaklaşımlar için herkese teşekkürler..

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetay&Date=&ArticleID=1004861&CategoryID=85

inanılır gibi değil, ben pitbull ları bundan sonra satışını yasaklarlar, şimdi direk pitbull ları toplayıp uyutmaya başlamışlar. Bunu aklım almıyor, daha geçen haftalarda barınakda 2 haftalık yavru pitbullar vardı, ve onlarıda ya uyuttular bile yada uytucaklar, suçu ne bu yavrucakların. Amerikada dövüş köpeği olan pitbull ları bile rehabilite edip ailelere ev köpeği olarak veriyorlardı, ne kimseye nede başka köpeklere hiçbir zararı olmadan yaşıyorlardı.

ne kadar kolay çözüm ya öldürün bitsin, bu ülkede idame dilecek binlerce insan idam edilmezken, çocuk tecavüzcüleri, çocuk katilleri, seri katiller afla sokağa salınırken, insanların çocukları gibi sevdiği köpeklerini alıp öldürmek normal. Nasıl bir ülkede yaşıyoruz nasıl bir insanlık bu aklım almıyor

Bakın çevrenize, öyle değil geçenlerden biride benim benide görüyorsunuz belki, hangimiz tehlikeliyiz acaba.
Pitbull gasp yaparmı?
Pitbull kapkaç yaparmı?
Pitbull sahte fatura tanzim edip dolandırıcılık yaparmı?
Pitbull devlet malına zarar verirmi?
Pitbull kalpazanlık yaparmı?
Pitbull yalan konuşurmu?
Pitbull doğaya zarar verirmi?
Bu liste uzayıp gider değilmi bir düşünün bunları yapanmı tehlikeli yoksa pitbull mu.
Kalın sağlıcakla.

Pitbull'ların kötü eğitimle canileştirildiğine katılıyorum. Ancak pitbullar da bi golden ya da Jack Russel gibi oyuncu ve sevgi manyağı köpekler değiller, doğal olmayan pek çok ırkın karışımıyla üretilen bir ırk. Neden insanlar ille de pitbull sahibi olmak isterler anlamam(Psikopat ruhlu insanları anlıyorum da hayvanseverleri anlayamam) Denildiği gibi konu hayvanseverlikse barınaklar hayvan dolu. Neden oralardan alınmaz da gidilip araştırmalarla, özel siparişlerle pitbull edinilir? Pitbull'ların toplatılması yanlış, toplatılmasın, sahiplerine ceza kesilmesin. Ancak herhangibir saldırganlık gösteren, ya da yarlanmaya yol açan pitbull sahipleri de bence duruma göre cinayetle, ya da adam öldürmeye teşebbüsle yargılanarak hapis ve tazminat cazasıyla cezalandırılmalılar. Diğer insanları da düşünmek lazım, bu korkuyla yaşamak zorunda değiller.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR