Port Bagaj İçin Fikirleriniz Lazım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan MerCyful Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,429

MerCyful

Yeni Üye
aracın port bagajını otoparktan çıkarken balkona vurdum asma yerleri kırıldı bende kestim attım ama şimdi port bagajı yeniden takmak istiyorum aracı boyadım nasıl bie işlemle takabilirim

IMG 20141221 WA0001

IMAG0676

IMAG0675

IMAG0677

Etiketler
Ynt: Port Bagaj İçin Fikirleriniz Lazım

Benim en cok sevdiğim model umut abininde yapmış olduğu model. İlk fırsatta bende yaptıracağım

Sıkıntı orada zati su okukları yok yanda eski port bagajı vurdum oluklar lırıldı bende o sinirle kestim attım şimdide sane perçinle oluk takıcam onun üstünede yük binmez o yüzden konuyu açtıydım su oluksuz takılamazmı ki

1419845286055688941663

Bende diom hiç uğraşmiyimde eşim istio onuda milletten görüyorda bizim otoparkta alçak gir çık sıkıntı oluyor anlatamıyorum malesef arkadan ön çamurluğa bi demir uzatsam çamurluk nasıl taşıyor onu bir bilginiz var mı örnekteki gibi

Defender 90 006

Boru büküm işi pahalıya gelebilir bence. Tavanda ki stepneyi kaputun üzerine alsanız daha güzel olur

çamurluğun içimden aşağı sarkan bir demir boru var, ön göğüsün şasiye bağlandığı yere bağlı.Üstteki boru çamurluğun içindekiboruya arada çamurluğun sacı kalacak şekilde civata ile bağlanıyor. Tabi içte ve dışta çamurluğun köşe radius'u şeklinde birer plaka ile.

Aparatları lazım ama kaputa alabilmem için kıvırma ücretsiz sanayide çalışıyorum komşuda var kıvırma aleti

Olmazsa olmaz landroverde o kısım. Kapı menteşesinin bağlandığı direğin en altında bir saplama olması lazım paneli şaseye bağlayan?

http://www.johncraddockltd.co.uk/series/345879-bulkhead-series-2-and-2a-4-cylinder-only-.html

sağve soş altta gözüken şekilde bir parça yok mu sizin araçta?

Kapı meteşesinin yanından fren merkezinin orayamı bağlycm yoksa menteşenin altından direk çamurluğun bağlandığı yere mi

1419863212026688941663

1419858293377688941663

kapının sacının radüslü olduğu kısım çamurlukta devam ediyor, oranın kapıyla birleştiği noktadan 2-3 cm sonrasında arada 3-4 cm kadar boşluk olması lazım rada bağlanacak.. çamurluğun nasıl söküldüğünü biliyormusunuz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri