Psa Grubu Temiz Araç Arayanlar Dikkatt!!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ERŞAHAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,832

ERŞAHAN

Ana Kamp
Yer
MaLaTyA
PSA grubu araç arayan arkadaşlara duyrulur. belki yardımcı olur düşüncesiyle bi arakdaşımın elinde 15 m3 bir fiat ducato maxi şase varda ilgilenen olursa direk ilanı arayabilir bende aracı olabilirim?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-kamyon-kamyonet-cok-cok-acil-2011-ducato-15-mkup-220711956/detay

Etiketler
Ynt: Psa Grubu Temiz Araç Arayanlar Dikkatt!!!

Bende 17m3 veya 15m3 psa bakıyorum, karavan bakıyorum. En alınası olanlar Ducato lar herhalde. Önceki gün daha önce internette baktığım 400000km de olan 27000 tl lik ducato yu yeni sahibinde yani galeride 250000 km olarak gördüm. Fiyatını yazmıyorum bile. Söz meclisten dışarı ben galerileri bu konuda çok rahat buluyorum. (Bi torba Civata, boyasız deyip yanına gidince oluşan boyalar)Ticari araç alırsam.Mutlaka ve mutlaka yetkili servise götürürüm. Galerileri tercih etmemeye çalışırım. Arkadaşınız bireysel ilan verse daha kolay sonuca ulaşır. Tabi galerici degilse☺
selamlar

cirakoglu' Alıntı:
Bende 17m3 veya 15m3 psa bakıyorum, karavan bakıyorum. En alınası olanlar Ducato lar herhalde. Önceki gün daha önce internette baktığım 400000km de olan 27000 tl lik ducato yu yeni sahibinde yani galeride 250000 km olarak gördüm. Fiyatını yazmıyorum bile. Söz meclisten dışarı ben galerileri bu konuda çok rahat buluyorum. (Bi torba Civata, boyasız deyip yanına gidince oluşan boyalar)Ticari araç alırsam.Mutlaka ve mutlaka yetkili servise götürürüm. Galerileri tercih etmemeye çalışırım. Arkadaşınız bireysel ilan verse daha kolay sonuca ulaşır. Tabi galerici degilse☺
selamlar
arkadaşım galerici ama ben ilanı görünce gezenbilir ailmizdeki arkadaş lara bi faydam olur düşüncesiyle bu ilanı açtım. Hocam ilgileniyorsanız ben sizin adınıza görüşeyim, aracın durumuna bakıp size bilgi verebilirim. Sonuçta burda yapılan her karavan yapımı yeni proje ler beni çok heyecanlandırıyo ve mutlu oluyorum.

Alman polisine göre, Almanya‘ da el değiştiren her üç araçtan birisinin kilometresi azaltılmış olarak satılıyor. Araçta kilometre ile oynandığını ispat etmek çok zor. En iyisi aracın bütün bakım ve tüv kağıtlarını kontrol etmek. Emin olmadıkça almamakta fayda var.

Hüseyin bey bunun olması büyük ihtimaller arasında çünkü ticariler yürüyen dükkan yani işletmecinin eli ayağı bundan sebep çok dikkatli olmak lazım muayene her sene olduğu için muayene tarihleri ve kilometreleri kontrol edilmeli .

Tuv muayenesi kontrol etme imkanı var mi acaba? Bu arac icin degil de genel soruyorum.

bartek' Alıntı:
Tuv muayenesi kontrol etme imkanı var mi acaba? Bu arac icin degil de genel soruyorum.
Tüv Türk istasyonunda tanıdık varsa direk arayip sorma imkanı var birde yakınsa gidip soruyosun söylüyolar veya google yaz Tüv türk internet sitesinde detaylı olmamak şartıyla sorgu ekranı var.

Teşekkür ederim. Bende acele etmeden düşük kilometreli bir psa alıp yapmaya çalışacağım. Sıze de kolaylıklar dilerim.

cirakoglu' Alıntı:
Teşekkür ederim. Bende acele etmeden düşük kilometreli bir psa alıp yapmaya çalışacağım. Sıze de kolaylıklar dilerim.
İNŞALLAH gönlünüze göre bir araç bulursunuz ve burdan izliriz aşamaları takip...

Cep Telefonu ile Plaka'dan kaza sorgusu yaptığınızda, kaza bilgileri sms ile geliyor ayrıca ayrı bir sms ile son birkaç yıl içerisinde yapılan TUV muayenelerinde heryıl araç hangi km'de muayeneye girdiği de sms te yazıyor. KM de bir oynama olup olmadığı kesin olmamakla birlikte buradan anlaşılabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri