Pw 250 Nin Hummer E Dönüşümü...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Naturalist61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,591

Naturalist61

Benim sadık yarim kara topraktır...
Yer
Trabzon - İzmir
PW 250 mizi aldık ve tadilat yavaştan başladı. Üzerindeki yapma kasa atıldı ve orijinal kasa takıldı. Yavaştan işe koyulduk. Hayırlısı... 20150908 183215

20150913 120432

20150913 134955

20150925 172509

20150925 172519

20150925 172637

Etiketler

Bugünde devam ettik. İskelet tamam sayılır. Yarın nasipse saç kaplama yapacağız. Jantlarım geldi ama lastikler konusunda kararsız kaldım. Bfgoodrich ile Özka arasında kararsız kaldım. Bu hafta kararımı vererek lastik işinide halledeceğim nasipse. Şu kaporta ve boya işim bitse gerisi kolay. Duanızı bekliyorum. Saygı ve selamlarımla....

20150926 135027

20150926 190244

20150926 190314

20150926 190327

20150926 190337

Merhabalar
düşünürseniz elimde aracinizin muayyer hidrolik direksiyon kutusu ve sıfır debriyaj merkezi komple mevcuttur.ayrıca iki adet sıfır farba farı da vardır. Hepsini uygun fiyata verebilirim.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar
düşünürseniz elimde aracinizin muayyer hidrolik direksiyon kutusu ve sıfır debriyaj merkezi komple mevcuttur.ayrıca iki adet sıfır farba farı da vardır. Hepsini uygun fiyata verebilirim.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şimdilik ihtiyacım yok. Henüz yürür akşamlara bakacak vaktim olmadı. Acilen arkayı kapatıp plan proje ve vize önceliğim var. Gerekirse haberleşiriz. Notumu aldım. Selamlar...

Abi tekrar hayırlı olsun

Oğuz kardeşim teşekkür ederim. Bugünde saç kaplama işiyle uğraştım. Biraz daha iş kaldı. Onlarıda cumartesi pazara bıraktım. Senin aracın rengine boyayacağım. Araç daha heybetli görünüyor. Mat siyah boya aldım. Arka kasayı tamamen kupaya uygun bir şekilde kapatıyorum. Kasa ve kupayı birleştirdim. Haftaya resimleri atarım nasipse. Selam ve saygılarımla....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri