Ranger Yakıt Tüketimi?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alihay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 96,890

alihay

Kamp III
Yer
osmaniye
Merhaba arkadaşlar, şu sıra 2001 ranger 4X4 alma arefesindeyim. Aracın yakıt tüketimi ve diğer artı eksi yönlerleriyle alakalı yorumlarını bekilyorum. Konuyla ilgili yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Etiketler
Ynt: Ranger Yakıt Tüketimi?

Merhaba benim aracım 2003 model ranger 4x4 2,5turbo aracın yakıt tüketimi düzgün bir motor için uzun yol 8lt şehiriçi 10/11lt gibi yakıyor.bana göre parasına göre bir eksisi olmayan bir araç

mahmut bey diğer bölüme parça konusunda yardımcı olabilirim yazmışsınız nasıl bi durum

ford ranger 2006 xlt l200 ve rally raid'e göre çok çok yakıyor l200 21kuruş rally raid 22kuruş ranger 40 kuruş yakıyor arazide aynı yol aynı şartlar

nissan rally raid komşumda var 300 krş yakıyorum diyor, l 200 4x2 si müşterimde var, 280 krş yakıyor diyor . ford larında biraz fazla yaktıgını duyuyorum. müşterilerim inşaat firmaları ve madenciler, bu tip araç kullandıgından gelenle yakıt miktarlarını mutlaka soruyorum

sahin05' Alıntı:
ford ranger 2006 xlt l200 ve rally raid'e göre çok çok yakıyor l200 21kuruş rally raid 22kuruş ranger 40 kuruş yakıyor arazide aynı yol aynı şartlar
suat bey sizin bahsettiğiniz ranger 2006 ve daha düşük modeller ise ve bu araca eurodisel yakıt koyduysanız normaldir çünkü bu araçlar mekanik enjeksyonludur ve normal disel kullanırlar

pancarmotorcu' Alıntı:
nissan rally raid komşumda var 300 krş yakıyorum diyor, l 200 4x2 si müşterimde var, 280 krş yakıyor diyor . ford larında biraz fazla yaktıgını duyuyorum. müşterilerim inşaat firmaları ve madenciler, bu tip araç kullandıgından gelenlerle yakıt miktarlarını mutlaka soruyorum
hasan bey bizim ölçümümüz güncel mazot fiyatlarıyla indirimden sonra yani

arkadaşlar 2006 xlt thunder aldım 2 .el 90 000 de ilk zamanlar yakıtı 25 kuruş civarındaydı ..triger seti ve bütün bakımlarını yaptırdıktan sonra 35 kuruşa yükseldi neden böyle olduğunu anlayamadım tamircide herşeyin normal olduğunu söyledi..sizce yakıt tüketimi normalmidir ..ve 2006 turbo intercoller motorlu aracıma normal dizelmi yoksa euro dizelmi kullanmalıyım ..bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum..

2006 modele kadar zannedersem mekanik enjeksyonlu..kırsal motorin kullanmanızı tavsiye ederim..yakıt 30 35 kruş normaldir..

benim anlamadığım kimin matematiyi zayıf ben rencira 60 lt yakıt alıyorum 750 km gidiyo hesaplarmısınız uzman arkadaşlar kaç para yakıyor 50 tanede rencirim var görmek isteyen kartala gelsin test edelim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR