Rexton2 Modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GUARD Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,746

Rexton2 offroad

• Türkiye'de rexton2 için bodykit uygulaması yapan varmıdır?

Kullanılan: 1 100.0%
  • Offroad için ne gibi modifiye yapılabilir?

Kullanılan: 0 0.0%
  • Tampon vinç uygulanabilirmi?

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

GUARD

Ana Kamp
Yer
İZMİR
Bende su anda actyon Sports 4x4 full modeli var şimdide rexton almayı düşünüyorum forumda kullanan arkadaslar varsa nasıldır bilgi verirseniz sevinirim

Etiketler
Ynt: Rexton hakkında bilgi

Valla Xc90'la aynı sınıfta olduğunu biliyorum. Binmişliğim var. 1-2 kes actyon sports'dan sonra koca dev gibi gelicek.(actyon sports'ta dev ama)
Aracı biraz daha bekleyin 2.0 motorlusu gelecek diye bir söylenti var.175 lik 2.0 gelirse vergiside uygun olur. Yakıtıda. Alırken fiyatıda.Valla derler ya attan inip eşeğe binmek. BU iş yabani attan inip ingiliz atına binmek gibi olur. :D

teknosasa' Alıntı:
Valla Xc90'la aynı sınıfta olduğunu biliyorum. Binmişliğim var. 1-2 kes actyon sports'dan sonra koca dev gibi gelicek.(actyon sports'ta dev ama)
Aracı biraz daha bekleyin 2.0 motorlusu gelecek diye bir söylenti var.175 lik 2.0 gelirse vergiside uygun olur. Yakıtıda. Alırken fiyatıda.Valla derler ya attan inip eşeğe binmek. BU iş yabani attan inip ingiliz atına binmek gibi olur. :D

Evet bilgi doğru 2.0 TDI rexton Haziran ya da Temmuz da gelecek

Daha sonra Rodius içinde 2.0 motor gelecek

http://www.youtube.com/watch?v=8mtXRv70XaQ

Bu videoda XC90 ile karşılaştırılmış...

Uğur bey, ben 2008 senesinden bu yana kullanıyorum performans açısından gayet iyi. 2700 cc olup 163 hp dir.En çok merak edilen konu yakıtıdır.Şehir içinde yeni gelen zamlar itibariyle 380- 400 krş yakıyor.herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.

Ynt: Rexton2 Modifiye

2008 model Rexton 2 için ne tür modifiye uygulayabiliriz,yükseltme kiti,tampon vinç, gibi uygulamaları yapan ustalarımız varmıdır. Aranızda daha yeni ve acemi birisi olarak fikirlerinizden ve düşüncelerinizden yararlanmak istiyorum.Herkese kazasız belasız sürüşler,sağlık dolu günler dilerim abilerim ustalarım saygılar.
(konuyu açarken bir sorun oldu bilgisayarımda herkesten özür diliyorum)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri