Rusya-Ukrayna-Moldova ( 2013 İlkbahar )

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ColoneLTurK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,463

ColoneLTurK

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Google araması sonucu siteye ulaşıp üye oldum. Gezi planları bölümünü görünce de kendi planımı yazıp, her türlü öneri-uyarı-yorumları duymak istedim.

Başlıkta da belirttiğim gibi, önümüzdeki Nisan ayında Rusya'da Kazan, Samara-Ufa-Petersburg(bu üç şehir vakit durumuna bağlı) Moskova, oradan Ukrayna Kiev-Karkiv-Donetsk-Odessa, o zamana vizesiz girişler başlamış olursa Odesa'dan Kişinev ve çevresi olacak şekilde bir gezi planım var.

Yanımda küçük ihtimal bir arkadaşım olacak, olmadı tek başına şansımı deneyeceğim. Zaman olarak 1.5-2 ay gibi sürede dediğim gezi gerçekleştirilir diye düşünüyorum.

Bahsettiğim güzergahlarda bilgisi olan,daha önce oralarda bulunmuş/seyahat etmiş tüm arkadaşlardan gelecek her türlü öneri-uyarı vb. bekliyorum.

Etiketler
Ynt: Rusya-Ukrayna-Moldova ( 2013 İlkbahar )

İyi günler
Gezinizi gerçekleştirmeniz dileğiyle takip
Saygılar

tekrar selam bende bu haziran ayı için aynen sizin güzergahlarda gezmek istiyorum.32 yaşında öğretmenim okulların kapandığı hafta bu tatile çıkmayı bende planlıyorum.eğer nisan değil de haziran gibi düşünürseniz bende katılabilirim.saygılarımla.

Ben de Ordu'da eğitimciyim (42 yaşında) ,arkadaşlar ile üç dört kez özel araç ile yurt dışı gezisi (balkanlar, avrupa, iran) yaptık, gezi anlayışıma uygun 3-4 kişiyle bir otomobil ya da minibüs ile kültürel amaçlı olarak gürcistan, rusya, ukrayna...bulgaristan üzerinden 10-15 günlük bir gezi yapabiliriz.Gezi anlayışım az masraf çok yer-kültür-eser görmektir.Ramazana kadar (mayıs haziran temmuz ayları içerisinde) grup oluşturabilirsem çıkmayı düşünüyorum.

Merhaba Değerli katılımcılar;
Bende ailemle birlikte Bulgaristan-Romanya-Moldova-Ukrayna(Kiev)-Rusya(Moskova ve Sankt-Petersburg)-Helsinki-Tallinn- Riga- Varşova ordan dönüşü daha önce gezmiştim güzergahında Temmuz 15 gibi bir gezi düşünüyorum. Yalnız bu güzergahın yol bilgilerine ihtiyacım var.(Güvenlik gümrük geçişleri, konaklama gibi) bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirlerse çok iyi olacak.

mart ayında gürcistan-rusya-ukrayna gezisi yapmayı dusunuyorum.eger ilgilenirsen birlikte gidebiliriz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.