Sanzuman Değişiyor.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Semih06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,879

Semih06

Ana Kamp
Cümleten Hayırlı akşamlar. Aracımı geçen hafta cuma günü servise götürdüğümde sorunumuz 3.üncü vitese geçmemesiydi. Vuruntulu bir şekilde geçiyordu. Servis ilk önce sanzuman hatası dedi açıp bakacagız dedi. Bugün telefon ettiğimde ise sanzuman su almış ve değiştircez dediler. Servise götürmeden önce aracımı arazide batırmıştım hemde çok feci bir şekilde. Tekerler askıya alınca oturdugu yerdende çıkmadı. Daha sonrasında traktör yardımıyla çıkardım. Heralde suyu orda aldı. Veyahut aracımı bahçeme götürdüğm zaman altınıda suyla güzelce yıkamıştım. Ordanda almış olabilir. Tüm bu araçları kullanan arkadaşlarıma sesleniyorum arazide lütfen dikkat edin. Hurdacıdan 70.000 kmde yan yatmış bir freelander buldu ustamız yarın İnşallah onun şanzumanını söküceğiz fiyatıda 4 5 bin lirayı bulur büyük ihtimalle. Şanzumanı tamir edelim dediler öylede 6 bin lirayı bulacagı için çıkma taktırma kararı aldım sizce iyi yapmışmıyım.

Etiketler
Su alabilen şanzımanın içinde yağ nasıl sızmadan durabiliyor anlamadım ama geçmiş olsun..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.