Sanzuman

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Semih06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,262

Semih06

Ana Kamp
Cümleten Selamün Aleyküm Hayırlı aksamlar arkadaşlar. Bugün çarşı içinde baya bir gezindim arabayla sonra köyüme gitmek için anayola gittiğimde arabanın 2. vitesden sonrasını atmadığını fark ettim ondan sonrasında yokuş iniş lambası yandı ( sarı olan) mazot ibresinin sağ tarafındaki. stop edip çalıstırınca düzeliyor. Bu sorunla karşılaşan baska arkadaslarım varmı ve böyle dursa bir sıkıntı olurmu son aylarda çok masraf ettim arabaya insan gerçekten üzülüyor. İnşallah birşeyi yoktur.

Etiketler
Buyuk ihtimalle sanziman acilip bakilacak 3.000-5.000 arasi fiyat verilecek. Volant turbun oncelikle kontrol edilmesi gerekir.gecmis olsun.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gecmis olsun. Bende de 2005 td4 var sanzuman gecisleri Cok iyi ama viteste D ve N isiklari ayni anda yaniyor ve F konumuna geciyor hdc sari isik yaniyor Bu Boyle olur keen sanzuman gecisleri normal oluyor arabayi stop edip calisirinca duzeliyor. Seyir Amina bi bakiyorum yine iki isik yaniyor ve f modu. Bu konuda fikri olan yardimci olabilir Mi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri