Satılık 1980 Modle Cj 6

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan emre74 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,539

emre74

Kamp I
K
1111

MAKİNE MÜHENDİSİ OLARAK KOLLARI SIVADIM VE TEKNİK VE EL BECERİMLE SIFIRDAN CJ 6 YI YOLLARA GERİ KAZANDIRDIM.

MOTOR ;KOMPLE SIFIRDAN A’DAN Z’YE TARAFIMCA REVİZE EDİLMİŞTİR.

BLOK HARİÇ HERŞEY YENİLENDİ.KRANK,EKSANTİRİK,PİSTON,SEKMAN,YAĞ POMPASI,KEÇE TAKIMI,TRİGER SETİ,DEVİRDAİM,BASKI BALATA(SUCHS) MARKA OLARAK SIFIR PARÇALARLA TARAFIMCA SIFIR TOPLANMIŞTIR. ŞANZIMAN 4 İLERİ KOMPLE SÖKÜLMÜŞTÜR. REVİZE EDİLİP KEÇE TAKIMLARI DEĞİŞTİRİLİP TOPLANMIŞTIR.

· DEFRANSİYELLERİN TEMİZLİĞİ,KEÇELERİ VE YAĞ BAKIMLARI YAPILMIŞTIR.

· ÖN,ARKA ŞAFT YENİ TAKILMIŞTIR. SAFT ISTAVROZLARI YENİLERİ İLE DEĞİŞTİRİLMİŞTİR.

· EKSOZ KOMPLE SIFIR TAKILMIŞTIR.

· 4 AMORTİSÖR VE ÖN TAKIM SIFIR PARÇALARLA DEĞİŞTİRİLMİŞTİR.

· MAKASLAR VE MAKAS BURÇLARI KOMPLE ELDEN GEÇMİŞTİR.

· FREN SİSTEMİ WESTİNGHOUSE İLE GÜÇLENDİRİLMİŞTİR.

· ÖNLER DİSK ARKALAR KAMPANADIR.ÖN FREN HORTUMLARI, ÖN,ARKA BALATALAR EL FREN TELLERİ KOMPLE SIFIR TAKILMIŞTIR.

· DİREKSİYON KUTUSU REVİZE EDİLMİŞTİR. DİREKSİYON MİLLERİ VE ISTAVROZLARI DEĞİŞTİRİLMİŞTİR.

· ARAÇTA ELEKTRONİK ATEŞLEME MEVCUTTUR.

·

· BOYA;ARACIM RUHSATTA ÇİFT RENK OLARAK RUHSATTA BELİRTİLMİŞTİR.

· ŞASE VE KUPA KOMPLE KUMLANIP SONRASINDA ASTARLANIP VE BOYANMIŞTIR.

· ARACIM KUPA ŞASE SIFIRDAN TOPLANMIŞTIR.

· TÜM PARÇALARIN İLK TEMİZLİĞİ TARAFIMCA ZIMPARALANIP TEMİZLENMİŞTİR.

· HER BİR PARÇA ELİMDEN GEÇMİŞTİR.

·

· HARTTOP:ARACIMDA ÖZEL YAPIM KOMPLE POLYESTER KABİN YAPTIRILMIŞTIR. ARKA KAPAK AÇILIR OLARAK TASARLANMIŞTIR. ARAÇTA İKİ YÖNE AÇILAN SUNROOF VARDIR. KOMPLE 3M ÇİZİLMEZ CAM FİLMİ İLE KAPLANMIŞTIR.

·

· ELEKTRİTESİSATI KOMPLE SIFIRDAN YAPILMIŞTIR.

· TÜM TESİSAT SIFIRDAN ÇEKİLMİŞTİR.

· İÇ GÖSTERGE PANELİNDEKİ TÜM ANAHTARLAR ORJİNALİ İLE TOPLANMIŞTIR.

· GEREKLİ EK İLAVELERDE YİNE STANDART HALDE MONTAJLANMIŞTIR SİGORTA KUTUSU YENİ NESİL SİGORTA KUTUSU OLARAK TASARLANMIŞTIR.

· YENİ NESİL ŞARJ DİNAMOSU 90 AH

· MARŞ KOMPLE ELDEN GEÇMİŞTİR.

· AKÜ SIFIR(90 AH) POVVER MARKA

· GÜNDÜZ FARI(5 LEDLİ),

· İKİ ADET DELİCİ HELLA 500 FF

· İKİ ADET OFFROAD SARI YAYICI TAMPON ÜSTÜ SİS

· İKİ ADET YAYICI SİS

· PARK SENSÖRÜ

· ALARM

· USB TEYP VE SES TESİSATI

· ÖNDE ORJİNAL KALORİFERİ ARKADA İSE ÇORUM KALORİFERİ MEVCUTTUR.

· ÇORUM KALORİFERİ 2 KADEME OLARAK ÇALIŞMAKTADIR.

·

· KAROSER

· ARAÇTA BİR NOKTADA OLSA KÜF PAS YOKTUR. KOMPLE KAROSER VE ŞASE ELDEN GEÇMİŞTİR. HER BİR NOKTASINA ÖNEM VERİLMİŞTİR.

· ÖN,ARKA TAMPONLAR ELDE YAPILMIŞ VE ARAÇ İÇİN ÖZEL TASARLANMIŞTIR.

· ARKA STEPNE TAŞIYICI GİZLİ BİR KOLLA ARACA BAĞLIDIR.

· ARACIN ALTI VE ÜSTÜ 4 KAT WÜRTH PÜTÜRLE İZOLASYONLANMIŞTIR.

· 90 LIK ÇEKME BORU İLE ARACA ÖZEL HARTTOP ALTINA ROOLBAR YAPILMIŞTIR.

· KROM YAN BASAMAK VE TAVAN BARLARI ARACA ESTETİK KAZANIM SAĞLADI.

· KAZA VE DARABEYE DAYANAIKLI YAN BASAMAKLAR ARACA ESTETİK GÖRÜNÜM KATTI.

· JANT LASTİKLER İYİ DURUMDADIR. YEDEK LASTİK KULLANILMAMIŞTIR.31X10.5X15

· DODİKLER ESNEK PLASTİK DODİKLER TAKILMIŞTIR.

·

· HERHANGİ BİR ÇALIŞMAYAN AKSAMI YOKTUR.

1980 MODEL CJ 6 4.2 L

VERGİSİ ÇOK DÜŞÜKTÜR. 56 tl dir

HİÇ AMA HİÇ OFFROAD YAPILMAMIŞTIR.

ÖZEL GÜNLERDE KULLANILMIŞTIR.
JEEPİM ÇOCUKLUKTAN BERİ HEVESİNİ KURDUĞUM BİR ARAÇTI. KOMPLE TARAFIMCA REVİZE EDİLMİŞTİR. DÜĞÜNÜMDE KULLANMA HAYALİM VARDI.BU HAYALİM ŞÜKÜRLER OLSUN GERÇEKLEŞTİ. ŞU AN İHTİYAÇ FAZLASIDIR. BU SEBEPTEN SATILIKTIR. HERŞEYİYLE AMA HERŞEYİYLE SIFIRDAN TOPLANAN BİR ARAÇTIR. 3.5 SENEDE UZUN UĞRAŞLAR SONUCU TOPLANMIŞTIR.
BAZI AKSESUARLAR ÇIKARILARAK FİYAT DÜŞÜRÜLEBİLİR. BANA KOMİK RAKAMLARLA TEKLİFE SAKIN GELMEYİN.BOŞUNA VAKTİMİZİ ÇALMAYALIM. CİDDİ ALICIYSANIZ JEEPİN DEĞERİNİ BİLECEKSENİZ BUYRUN GELİN ALIN GÖTÜRÜN.
LÜTFEN SAÇMA TEKLİFLERDE BULUNMAYINIZ

fiyatı 33,000 tl dir

malum sitede ilanı mevcuttur.

P 20150522 161357

4,2 motorun vergisi nasil 56 tl oluyor bir yanlislik olmasin
ruhsatta aracım 1,6 motor olarak gözüküyor.
saygılarımla

ilginiz için teşekkür ederim.

Evet çok özenle topladım. maliyetinin yarı parasına satmak zorunda kaldım. Sıfırdan jeep toplamak isteyen arkadaşlara tavsiyem kesinlikle bu sattığım paralara jeeplerini mal edemezler. buyrun size hazır toplanmış, daha bir sene olmamış trafiğe çıkalı jeep.

Bu fiyat nakite gerçekten ihtiyacım olduğu için satıyorum. aracıma daha öncesinde 30.000 tl vermişlerdi. ben vermemiştim.

Şu an son fiyat olarak 29.000 tl dir. Kıymetini bilecek olan arkadaşlar buyursun gelsin.

saygılarımla

EMRE
05071126867

1980 Jeep CJ CJ-6 29.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 223230544

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri