Satılık - 1995 Model Disco V8 (Otomatik)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ayt07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,372

ayt07

LR Discovery I 95 V8
Yer
Antalya
Merhaba Arkadaşlar,

1995 Discovery V8 147000 kmde otomatik aracımı ev alacağım için satıyorum.

Aracta yazın taktırdığım yeni Britpart +2 inch yay ve amortisör yükseltme kiti vardır,aynı zamanda 3cm alüminyum spacerda takılmıştır.
Aracı 1,5 yıl önce aldım ve tüm bakımlarını ihtiyaçlarını yaptırdım.
Akışmetre ve rolanti motoru sıfır İngiltereden geldi takıldı, motoru yenilendi, sıralı sistem LPG kiti var.
Kliması mükemmel çalışmaktadır ve gazı tamdır. Çalışmayan tek yeri hız sabitleyicisidir.
Arac için düşündüğüm fiyat 19.000 tl dir, tabiki pazarlık payı vardır.
Murat Güllük / Antalya
Tel: 0542 605 88 00

DSC01838

DSC01787

DSC01840

DSC01841

DSC01842

Etiketler

Ynt: Satılık - 1995 Model Disco V8 (Otomatik)

ayt07' Alıntı:
Teşekkürler Barbaros abi hayırlısı inşallah:smiley: Güncellemelerini bekliyorum :smiley:
ben seve seve guncellerimde biliyorsun bi kere guncelledimmi 1 sene satilmiyor. :smiley::smiley::smiley::smiley::smiley:

hayrlı bayramlar hayrlı satışlar guzel araç kılomtrede ne yakıyo

albay53' Alıntı:
hayrlı bayramlar hayrlı satışlar guzel araç kılomtrede ne yakıyo

Teşekkürler kilometrede kitabi değerlere göre şehir içi 20lt yakar, araç tüplü olduğundan şu an bende 0,50 krş yakmaktadır.

Güncel.

Malum sitedeki ilanım #63075342

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-satilik-temiz-discovery1-63075342/detay/

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR