Satılık - 1995 Model Lada Niva ( Off Road Donanımlı)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat067 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,161

murat067

58ea114
Yer
sivas
selam arkadaşlar aracım 1995 model lada niva safari dir türkiyede sayılı modellerden biridir...
başlamadan önce modeli daha yüksek fiyatı daha ucuz araçlar bulabilirsiniz fakat bu araç üzerine eklenilenler haricinde fabrikadan çıktığı gibi çürük vs yoktur......
araçta fabrikadan orjinal tüm tavan sunroof vardır elektrikli sistemdir düğmeyle açılıp kapanır ve çalışır vaziyettedir içeriye herhangi yağmur yaş vs almaz....
istanbulda dursun usta tarafından önve arka difransiyellere lsd kilit takılmış ayna maurtiler değiştirilip daha aracın yürüyen kısmı güçlendirilmiştir
9cm yükseltme mevcuttur önlerde çift monroe amortisör vardır...
araçta muhtelif boyalar vardır fakat çizik vs deil çamurluklar lastikler sürtmesin diye düzeltildikten sonra boyanmıştır...
aracın motoru defransiyelleri arazi şanzımanı herşeyi muayyerdir çürük vs yoktur...
aracın standardına ek olan modifiyelerin listesi aşağıdadır....

tmax6500 vinç çalışır durumda...
ayna 10/43ayna maurti deişimi...
ön diferansiyel kilidi lsd
arka diferansiyel kilidi lsd
9cm yükseltme...
monroe amortisörler
baskı balata yeni deişti....
orjinal lada niva şnorkel...
ön ve arka tampon güçlendirildi...
arka çamlar sürgülü açılabilir...
alarm....
lpg...
kia sorento çelik jantlar...
federal cougaria mt lastikler...
aracım çok diri ve sorunsuzdur alan arkadaşa hayırlı olsun....allah kaza bela vermesin....

araca ait videoları ve görselleri bu adresten bulabilirsiniz.....
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=56563.0

04032011508

05032011531

14022011393

26022011484

26022011489

Etiketler
Ynt: Satılık - 1995 Model Lada Niva ( Off Road Donanımlı)

fiyat 15000 tl
iletişim bilgilerim 05056172779
saygılar....

zaten aracımı bilenler biliyor

http://www.youtube.com/watch?v=5Wdufn8Oz38

http://www.youtube.com/watch?v=zZWYTi17ZDE

http://www.youtube.com/watch?v=RUhtBMpqUvU

;) ;) ;) ;) ;) :smiley:

hayırlı satıslar arac yapılırken dursun ustanın yanındaydım gayet guzel ve bakımlı bır arac

gokhan5234' Alıntı:
hayırlı satıslar arac yapılırken dursun ustanın yanındaydım gayet guzel ve bakımlı bır arac

teşekkürler çok sağolun öyle aman aman satayım derdimyok değerini kıymetini bilecek biri alır inşallah..... :smiley: :smiley: ;) ;)

Murat gördüm şaşırdım, hayırdır o kadar masraf ettikten sonra. İnşallah kötü bir durum yoktur, yoksa TOYOTA'cı mı olmaya karar verdin...

aracınızı önceden biliyorum,
emek ve zaman harcandı,
dursun usta da bu işin piri zaten,
alacak kişi çok şanslı :smiley:
hayırlı satışlar

çok teşekkür ederim ya durum şöyle aslında benim binek araca bir arkadaş müşteri oldu baktım çok ciddi dedim dur nivayı satlık edelim değerini verip alan olursa binek arabayıda sana veririm geri kalan üstünü tamamlayıp ev alabilirim kısmet olursa ;) ;) ;)
15 bini veren olursa gözyaşlarımla beraber nivamı vericem alan güle güle kullansın hayrını görsün pazarlık felan yok zaten satmayıda içim hiç elvermiyo ;D ;D ;D

ömer abi nivadan inip toyotaya binilirmi hiçççç ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR