Satılık 200 Tdi Defender 110

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ihg70 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,728

ihg70

Ah ne mutludur serseri kuş. Özgürdür, özgürce uçar
Yer
İstanbul- Göktürk
>Aracın bütün hikayesi bu linkte <

Merhaba Arkadaşlar,

Çok sevdiğim, çok uğraştığım ve emek verdiğim, sayesinde çok güzel deneyimler ve maceralar yaşadığım, çok değerli arkadaşlıklar ve dostlar kazanmama vesile olan sevgili Uçan Defender'imi satıyorum.

Satış sebebim başka bir proje veya maddi sıkıntı değil, yurtdışına yerleşme planım olduğundan ve yanımda götüremeycek olmamdan dolayıdır. Yüreğim yana yana satışa koydum. Umarım böyle bir aracın hayalini kuran, Defender tutkunu birine nasip olur.

Bu konu başlığından da takip edip göreceğiniz gibi çok ciddi emek verilerek hazırlanmıştır. Çok çok zorlu parkurlarda etaplarda , çok ağır offorad yapacak kabiliyette bir araçtır. Arazideki performnsı her zaman gururlandırır. Bunu sayısız defa bizzat kendim deneyimledim ve offroad camiasındaki çok sayıda kişi şahit olmuştur.

5 yıldan fazladır sürekli offroad yaptığım bu araç tabiki bu süreçte kısmi olarak yıpranmıştır. Kaportada bunun izlerini gururla taşımaktadır. Fakat genel olarak hem motor, şanzıman hem de yürüyen aksam olarak son derece iyi durumdadır.
Çalışmayan hiç bir aksamı ya da parçası yoktur. Bu konu başlığında görünmeyen çok sayıda güçlendirme, yenilenme ve ekleme daha yapılmıştır (ilanda bütün detayları bulabilirsiniz).

Boş bir TDi alıp (ki 40-45 binden aşağı bulunmuyor) bu hale getirmek için en az 50-60 bin masraf yapılması gerektiğini bu işin içinde olanlar bilirler. Yani istediğim para yapılan masraf kadar bile değildir aslında.
Bu masraflara ve araç restore eden/yenileyen herkesin bildiği o ızdıraplı sürece girmek istemeyen, her türlü offroada ve kampa hazır, güzel bir Defender sahibi olmak isteyenler için iyi bir fırsat diye düşünüyorum.

İlan linki:
1993 Land Rover Defender 110 2.5 TDI 59.900 TL Sahibinden satılık ikinci el - 273163743

Son düzenleme:

Etiketler
Gerçekten çok güzel ve dolu bir Defender. İmkanım olsa hiç kaçırmazdım, inşallah değerini bilen birisine kısmet olur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri