Satılık 2000 model Honda cr-v, çeki demirli!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan niva61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,939

niva61

Kamp II
Yer
Ankara
İki yıla yakındır severek kullandığım aracımızı, bir üst kasa olan 2002 ve 2006 arası cr-v almak için satıyorum. Araç halamındır, ancak kullanımı dahil herşeyi ile ben ilgilendim. Araca çok güvendigim için buradan birine nasip olmasını çok isterim.

İlk aldığımda bütün ağır bakımları ;triger ve diger kayışları, bütün yağları, egsoz susturucusu vb. gibi bütün herşeyi eskimese dahi değiştirildi. Dört yazlık dört kışlık lastikleri değişti ve araçla birlikte verilecektir.

Çeki demiri ruhsata işlidir. Ben ilk sahibinden öylece aldım ve hiç kullanmadım.

Br-c marka lpg bende takıldı.

Aracın yedek anahtarı, kullanım kitapcığı, fabrika faturaları, çeki demiri fatura ve projesi dahi vardır.

İlgili ilanda ve burada aklıma gelen herşeyini yazdım. Diğer sorularınız olursa irtibata geçebiliriz. Fiyat konusunda buradan alacak olan kişiye daha çok yardımcı olacağım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-honda-biniciye-sahibinden-cok-temiz-ceki-demiri-ruhsata-isli-brc-lpg-84142094/detay/

Etiketler
Ynt: Satılık 2000 model Honda cr-v, çeki demirli!

Araç satılmaktan vazgeçilmiştir.Mesaj silinebilir.

Teşekkürler.

ismailb' Alıntı:
Bende tam bu araçlara bakıyordum..Göremediğime üzüldüm..((
Selamlar İsmail bey,

Dün öyle birşey yaşadık ki beni şok etti. 2003 cr-v buldum ben baktım araca bana çok temiz geldi. Ustama götürdüm tam baktırken araç motor numarası ile sorgulama yaptırınca PERT kayıtlı çıktı hemde yüzde doksan altı PERT. Hemen vaz geçtim. Ustalarımla konuşmam üzere piyasadaki cr-v'lerin yüzde seksenin pert oldugunu söylediler.

Bende elimedeki bu kadar temiz arabadan olmamak için satıştan vaz geçtim. Aracın on bin bakımını yaptırdım, fren balataları yeniydi ancak ses yaptıgı için değiştirdim. Deposunu doldurdum ve biniyorum.

Piyasadaki insanlara bir kez daha güvenim azaldı. Ancak çok çok temiz ve ilk sahibinden olan en az benim aracım kadar temiz olan bir olan bir araç bulunca alıp ondan sonra bu aracımı satacagım. O zaman yine ilk önce buraya bilgi verecegim. Bu arada aracı görmek isterseniz her zaman beklerim. Benim aracını almasanız bile en azından size diger araçlar için bilgi olur.

Hayırlı günler diliyorum.

Bülent Bey,

Öncelikle geçmiş olsun diyeyim..Teklifiniz için teşekkür ederim..Gerçekten de malum siteden araç almak oldukça riskli olabiliyor. Bu yüzden öncelikle siteden bilinen bir araç almak bana daha mantıklı geliyor.
Benim zamanım var acele etmeden aramaya devam edeceğim..

Saygılar..

Merhabala,hayırlı bayramlar aracınız duruyor ise malum sitede 63118645 ilan no ile satılık 2004 honda crv 69000 de boyasız aracımla takas arzu ederseniz 0535 5729244 veya siz tel verin ben de ararım

Selamlar,

Aracımız hala duruyor, biniyoruz. Sizin aracınızı inceledim. Çok temiz görünüyor. Ancak üzerine verebileceğim parayı başka bir iş için kullandım. Şimdilik araç değiştirme işini askıya almış bulunmaktayım. Nasip ilerleyen zamanlarda irtibata geçeriz inşallah.

Size de hayırlı satışlar dilerim.

Teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri